Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

myvalice.com.tr

Akıllı Çanta, Bavul, Valizlerde %40'a Varan İndirim

Myvalice.com.tr alışveriş sitesi

My Valice’in hikayesi 1998’de bir babanın oğluyla paylaştığı cesaret, umut ve heyecanla başladı. İlk mağazamızı, 1998 yılında, İstanbul Kavacık’ta açtık. Uzun yıllar çeşitli marka ürünlerinin toptan ve perakende satışını gerçekleştirdik. Bu süreçte, bilgi ve birikimimizi sürekli olarak tüketicinin beklentileri çerçevesinde geliştirdik. Kalite, kesinlikle taviz vermeyeceğimiz bir standart haline gelirken, gerek müşterilerimizin duyduğu güven, gerekse hayallerimiz markalaşma konusunda bizi cesaretlendirdi. Nihayetinde, 2015 yılı ile birlikte, ilk My Valice marka ürünleri tüketicinin beğenisine sunduk. Her ürünümüzde kalite ve estetiği bir araya getirince, kısa süre içinde sektörde tercih edilen bir marka haline geldik. En iyi bildiğimiz işi yapıyor ve sadece seyahat ürünleri satıyoruz!.. Bugün Türkiye’nin en saygın ve tercih edilen satış noktalarının, en büyük ve güvenilir e-ticaret sitelerinin seyahat kategorisinde olmazsa olmaz markası haline geldik. Öncü ve yenilikçi bir marka olarak akıllarda yer etmek için, teknolojinin sunduğu tüm imkanlardan faydalanıyoruz. Müşterilerimizin istek ve beklentilerini hiçbir zaman gözardı etmiyoruz. Seyahatlerinize eşlik ederken, sizi asla yarı yolda bırakmayacak ürünler tasarlıyoruz!.. Başarının sınırsızlığına inanarak çıktığımız bu yolda, bizlerle birlikte yürümek isterseniz, siz de bir My Valice satış noktası olarak ailemize katılabilir, bu başarıya ortak olabilirsiniz. Bizimle paylaşmak istediğiniz önerileriniz ya da bize ışık olacak fikirleriniz varsa lütfen bizimle iletişime geçin. Düşüncelerinizin çok önemli olduğunu ve merak ettiğiniz tüm sorulara cevap vermenin bizi mutlu edeceğini lütfen unutmayın. Şayet ürünlerimiz ile ilgili şüphe ve endişe ettiğiniz konular varsa, ya da sebebi her ne olursa olsun, ürünlerimizle ilgili yaşadığınız bir sorun olursa, lütfen bizimle iletişime geçin. Size yardımcı olmak için var gücümüzle çalışacağımıza ve sorununuzun çözümü konusunda elimizden gelen tüm çabayı göstereceğimize emin olabilirsiniz. Ne İçin Varız? ”Ürünlerimizle müşterilerimizin en güzel hatıralarına eşlik edip, sevdikleriyle paylaşmaya değer buldukları anılarının bir parçası olmak için varız.” Ne İçin Çalışırız? ”Biz seyahat grubu ürünlerinde Türkiye’nin ilk akla gelen, beğenilen ve tercih edilen markası olmak için çalışırız.”

Değerli Müşterimiz;

Ürünümüzü tercih ettiğiniz için teşekkür eder, iyi günlerde kullanmanızı dileriz.

My Valice ailesi olarak ürünümüzden maksimum faydayı sağlayabilmeniz adına elimizden gelen tüm gayreti göstereceğimizden emin olabilirsiniz. Almış olduğunuz ürün ile ilgili bir sıkıntı ile karşılaşmanız halinde, ürünü servis noktasına ulaştırmadan önce, faturanız, sorunu gösterir resimler ve şikayetinizi anlatan bir maili info@myvalice.com.tr adresine göndermeniz yeterlidir. Satış Sonrası Hizmet ekibimiz en kısa sürede sizinle iletişime geçerek, sorununuzun çözümü için sizi yönlendirecektir.

Garanti kapsamı ile ilgili olarak aşağıdaki hususlara dikkat etmenizi rica ederiz.

Parçadan veya imalattan kaynaklanan hatalara karşı tüm ürünlerimiz 2 yıl süre ile garanti altındadır. Alıcı bu hizmetten yararlanabilmek için ürünü, faturası ile birlikte en yakın yetkili servise, acenteye veya bayiye ulaştırmakla yükümlüdür.

Garanti kapsamına ürünün sadece kendisi girer, içindekiler girmez.

Kilitler ürünün kazara açılmasını önler fakat çalınmasına veya içindekilerinin kaybolmasına karşı önleyici bir unsur oluşturmazlar.
Yıpranmadan, aşınmadan, kötü ve yanlış kullanımlardan, ürünün asit, çözücü (solvent) veya suya temas edip zarar görmesinden, seyahat sırasında taşınma veya kaza sonucu yüksek ısıya maruz kalmasından kaynaklanan hasarlar garanti kapsamına girmez.
Eğer yukarıdaki garanti dışı sebeplerden kaynaklanan hasar mevcutsa ürün servis merkezlerimizden, acentelerimizden veya bayilerimizden birine ulaştırılmalıdır. Bu aşamada ürün masrafları alıcıya ait olmak kaydı ile elde mevcut parça varsa tamir edilecektir.

Hava yolu seyahatlerinizde valiziniz hasar görürse!

Valizin hasarı anında fark edilecek (gövde, teker veya kulp kırılması, içinde eşya eksilmesi) türden ise varış salonunu terk etmeden istasyon kayıp ve bulunan eşya ofislerine, seyahat bileti, bagaj etiketi ve kimlik ile müracaat edilerek Hasarlı Bagaj ve/veya Eksik Eşya Raporu tutturularak TAZMİN TALEBİ oluşturulur. Unutmayın ki tüm yolculuklar ve bagajlar hava yolu şirketleri tarafından sigortalandırılmak zorundadır. Anında fark edilemeyecek hasar ve eksik işlemleri için, seyahat tarihinden itibaren 7 gün içerisinde bizzat ve yazılı olarak taşıyıcıya müracaatta bulunulması gerekmektedir. Taşıyıcıdan kaynaklanan hasarlar garanti kapsamına girmemektedir. Bu sebeple lütfen garanti süreniz dolmuş olsa bile faturanızın bir nüshasını ürününüzün kullanım ömrü boyunca mümkünse valizinizin bir kenarında muhafaza ediniz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Myvalice.com.tr Güvenilirmi ?

  • Myvalice.com.tr İletişim

  • Myvalice.com.tr Yorumlar

  • Myvalice.com.tr Anlaşmalı Kargo

  • Myvalice.com.tr İade Ve Garanti Şartları

Biz Neredeyiz ?