Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

penelopebedroom.com

Doğal, Sağlıklı Uyku ve Ev Tekstili Ürünleri.

Penelopebedroom.com alışveriş sitesi

Türkiye’nin ilk premium yastık ve yorgan markası PENELOPE, 1993’den beri sağlıklı ve kaliteli bir uyku standardı sunmak için tüketici ihtiyaçlarını belirleyerek dizayn ediyor, üretiyor ve her geçen gün ürün çeşitliliğini artırarak mevcutta var olmayan fonksiyonel ürün tasarımlarıyla tüketici ihtiyaçlarını karşılayarak uluslararası standartta bir uyku bilinci oluşturmaya devam ediyor.

Türkiye’nin lider ev tekstili üreticisi Maya Tekstil’in en prestijli markalarından biri olan PENELOPE, başta Orta Doğu ve Avrupa olmak üzere yaklaşık 50 ülkede farklı uyku alışkanlıklarına hitap eden yastık, yorgan ve aksesuar ürün grubu ile tüketicilerle buluşuyor.

Penelope, sahip olduğu kişiye özel yastık ve yorgan koleksiyonunun yanı sıra, nevresim, battaniye, pike, oda ve çamaşır kokuları, uyku öncesi ve sonrası için özel harman çayları, kaz tüyü mont koleksiyonları, bebek uyku ürünleri, koltuk şalları, TV koltuklarından oluşan geniş ürün gamı ve modern konsepti ile mağazacılık alanında da emin ve güçlü adımlarla ilerlemektedir.

Şuan, Akbatı AVM, Zorlu Center, Mall Of Istanbul, İstinye Park AVM, Emaar Square AVM, Aqua Florya AVM, A Plus AVM, Kipa Çorlu AVM, Akasya AVM, Suadiye Bağdat Caddesi mağazaları ve www.penelopebedroom.com Online Mağaza ile hizmet vermektedir.Penelope, yastık ve yorgan ürünlerinde ulaşmış olduğu ürün gamı ve farklılık sağlayabilen yaklaşımıyla sektöründe çığır açarken, uykuyu ve tüketicide sağlıklı uyku bilinci oluşturmayı sahiplenen bir duruş sergiliyor.

Yoğun AR – GE ve UR-GE çalışmaları ile geliştirilen PENELOPE ürünleri, başta CLASS I (birinci kalite) kaz tüyü olmak üzere; bambu, nanoelyaf, Tencel®, Thermolite® Clean elyaf, mikroelyaf, boncuk elyaf, yün, visko ve lateks gibi dolgu malzemeleri de kullanarak farklı ihtiyaçlara yönelik içerikleriyle dünya standartlarına uygun olarak üretiliyor.

1993 yılında yastık, yorgan, uyku pedi ve alez gibi uyku ürünleri üretimine başlayarak Türkiye’de uyku kültürü oluşturmayı hedefimize, kalite ve konfordan ödün vermeden, doğa dostu, sağlıklı ve kaliteli bir uyku standardı sunmak için, tüketici ihtiyaçlarını belirleyerek ürünlerimizi tasarlıyor ve üretiyoruz.

Uyku Laboratuvarı’mızda yaptığımız AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları ile ürün çeşitliliğimizi her geçen gün artırarak, mevcutta var olmayan inovatif ve fonksiyonel ürün tasarımlarımızla tüketici ihtiyaçlarını karşılamayı, uluslararası standartta bir uyku bilinci oluşturmayı hedefliyoruz.

29 yıllık uzmanlığımız ve kişiye özel ürün geliştirme anlayışı ile yatış pozisyonu seçeneklerine uygun yastıklar, ısı seçeneklerine uygun yorganlar üretmekteyiz.

PENELOPE Koleksiyonları:

PENELOPE, farklı dolgu malzemelerinden oluşan ürünleri, belirli koleksiyon isimleri altında toplarken, tüketiciye seçebileceği çokça alternatif sunuyor.

Elide serisi; Tencel’den yüne, kaz tüyünden bambuya, ve mikroelyafa kadar uzanan değişik dolgu malzemelerinden oluşan özel koleksiyon ürünlerini bir arada toplarken,

Naturide serisi; sadece kaz tüyü ürün kullanmak isteyen tüketiciler için değişik yumuşaklık ve ısı derecelerinde ürün seçeneklerini bulunduruyor.

Softide serisi; elyaf ürün tercih eden tüketicilere bulutların üstünde uyuyormuş hissini yaşatabilecek, son teknoloji ile geliştirilen ürün alternatifleri sunuyor.

Medide ürün serisi; kullanıcıya fonksiyonel çözümler sunan yastıklar bulunmakta olup, sağlıklı bir vücut duruşu ve zemini oluşturarak boyun ağrıları ve terleme gibi istenmeyen durumları azami surette azaltan çözümler sunuyor.

Petite PENELOPE Baby serisibebeği için en kaliteli ürünü isteyen annelerin tercihi Petite PENELOPE serisi, farklı dolgu malzemelerinden oluşan bir kategori ile tüm beklentileri karşılarken, doğal, sağlıklı ve konforlu ürün özellikleriyle bebekler için gerekli hijyen koşullarını maksimum düzeyde karşılıyor.

Ped ve Alez serisi; son teknoloji ile kaz tüyü ve mikroelyaf dolgu maddeleri kullanılarak özel olarak tasarlanan uyku pedleri ve alezler sağlıklı ve kusursuz bir uyku ortamı sunarken, ürünlerin kullanım ömrünü de uzatmaktadır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Penelopebedroom.com Güvenilirmi ?

  • Penelopebedroom.com İletişim

  • Penelopebedroom.com Yorumlar

  • Penelopebedroom.com Anlaşmalı Kargo

  • Penelopebedroom.com Garanti Ve İade Şartları

    GARANTİ VE İADE KOŞULLARI Garanti Koşulları Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler, ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır. Ürün İade Koşulları ALICI, hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin, satın aldığı Mal/Hizmeti teslim tarihten itibaren 14 (ondört) gün içerisinde cayma hakkını kullanarak iade edebilir. Cayma hakkının kullanımını sebebi ile, ürünün SATICI’nın anlaşmalı kargo firması (Yurtiçi Kargo) aracılığıyla 14 gün içerisinde SATICI’ya gönderilmesi gerekmektedir. Aksi halde, cayma hakkının kullanımına ilişkin ürün iade kargo bedeli ALICI tarafından tahsil edilir. Cayma hakkı bildirimi ve Sözleşmeye ilişkin sair bildirimler SATICI'ya Site’de belirtilen iletişim kanalları ile gönderilecektir. Cayma hakkının kullanılması için süresi içerisinde SATICI'ya mevzuat hükümlerine ve Site’deki cayma hakkı kullanım seçeneğine uygun olarak bildirimde bulunulması şarttır. Cayma hakkının kullanılması halinde: ALICI cayma hakkını kullanmak için yaptığı yazılı beyana onay gelmesinden itibaren 5 (beş) gün içerisinde Ürünün SATICI'ya geri gönderir. Cayma hakkı kapsamında iade edilecek Ürün kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları varsa Ürün ile birlikte hediye edilen diğer ürünlerin de eksiksiz ve hasarsız olarak iade edilmesi gerekmektedir. ALICI’nın cayma sebebiyle SATICI’ın onayı ile iade ettiği ürünün, SATICI’ya ulaşmasından sonra; mal/hizmet bedeli ALICI’nın bankasına SATICI tarafından iade edilecektir. İadenin ALICI hesabına yansıma süresi banka tarafından belirlenmektedir ve bu sürece SATICI’nın müdahalesi bulunmamaktadır. Taksitli alımlarda mal bedelinin iadesi taksitli olarak yapılmaktadır. 500 TL altındaki siparişlerde alınan "kargo hizmet bedelinin", sipariş iptali veya ürün iadesinde geri ödemesi yapılmamaktadır. Kapıda ödeme seçeneğinin söz konusu olduğu siparişlerde 5TL Hizmet Bedeli alınmakta olup, sipariş iptali veya ürün iadesi işlemlerinde hizmet bedeli iadesi yapılmamaktadır. ALICI iade edeceği Ürünü, anlaşmalı olduğumuz Yurtiçi Kargo şirketi ile Satıcı'ya gönderdiği sürece iade kargo bedeli SATICI'ya aittir. ALICI'nın Yurtiçi kargo dışında başka bir kargo şirketi ile göndermesi halinde iade kargo bedeli ve Ürünün kargo sürecinde uğrayacağı hasardan SATICI sorumlu değildir. Sipariş onayı verildikten sonra, Ürünün teslimine kadar olan sürede cayma hakkının kullanılması halinde ise, iade kargo bedelinden ALICI sorumlu olacaktır.

Biz Neredeyiz ?