Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

tazetrend.com

Kreatif Kutu ve Ambalaj Ürünleri

tazetrend.com alışveriş sitesi

DOĞA DOSTU BASKI MERKEZİ
Her aşamasında doğayı koruyan bir yaklaşım sergilediğimiz üretim sürecimizde %100 dönüştürülebilir ve çevre dostu malzemeler kullanmaya önem veriyoruz. Günümüzde sadece sayılı matbaa firmasında bulunan FSC ve ISO belgesine sahibiz. Ürünlerimizin, doğa dostu olmasına dikkat ettiğimiz kadar insan sağlığı için de zararsız olması bizler için önemli. Bu değerlerle, tasarım ve üretim sürecini yönettiğimiz Taze Baskı, siz doğa dostu müşterilerimize, dönüştürülebilir hizmet vermekten mutluluk duyuyor.

KUTU – AMBALAJ ÜRETİCİSİ
Taze Baskı Merkezi olarak, 2010 yılında kurumsal bütünlüğünü tamamlayarak, deneyimli yönetim kadrosu, genişleyen müşteri portföyü ve hizmet altyapısı ile sektöründe öncü ve yenilikçi anlayışa sahip bir kuruluş haline geldik.

Standart dijital baskı hizmetlerinin yanı sıra, çizgi altı bir reklam ajansı olarak da hizmet veriyor, rekabetin arttığı ve hayatın hızlandığı günümüzde bütünleşik bir çözüm ortaklığı sunuyoruz. Grafik tasarım ve iletişim konularında ekibimizle sadece üretim değil, tasarım ve planlama olanakları da sunuyoruz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • tazetrend.com güvenilirmi ?

  • tazetrend.com iletişim

  • tazetrend.com yorumlar

  • tazetrend.com anlaşmalı kargo

  • tazetrend.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?