Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

fidedeposu.com

Fide Deposu: Tarım Ürünleri Satış Fiyatları

fidedeposu.com alışveriş sitesi

Türkiye’ nin ilk fide e-ticaret sitesi olarak 2012 yılında kurulmuştur.

Biz Ne Yapıyoruz?

Seranızda, tarlanızda, bahçenizde ve balkonunuzda yetiştirebileceğiniz tüm sebze çeşitlerinin fidesini üretiyoruz. Tarımın kalbi Antalya’ dan kapınıza kadar ulaştırıyoruz.
Sitemizden örtü altı , açıkalan dikimi için toptan fide siparişi verebilirsiniz.Hobi bahçeniz için hazırlanmış Fide Setlerinden online satın alabilirsiniz.
Hazırda olan fideler/Extra Spot Fide Listemizden toptan kolayca sipariş verip, ürünler hakkında bilgi, haber ve fotoğraflara ulaşabilirsiniz. Ayrıca fide hakkında sormak istediğiniz ne varsa bize iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.
2018 Nisan ayı itibariyle Artık sitemizde sera ve bahçeniz için ne gerekiyorsa temin edebilirsiniz. Tohum, gübre, tarımsal mücadele ürünleri, çevre sağlığı ürünleri, bahçe el aletleri ve buna benzer bir çok ürün uygun fiyat ve hızlı kargo avantajıyla kapınıza kadar gönderiyoruz.
Ayrıca sebze yetiştiriciliği, gübreleme gibi konular da teknik destek almak için 0850 532 2003 ten bizi arayabilirsiniz. Yada fidedeposu.com/blog sayfamızdan faydalanabilirsiniz.
Erzurum Atatürk Üniversitesi Ziraat fakültesi Bahçe Bitkileri Bölümünden Profesör Doktor Ertan YILDIRIM Firmamızın Bitkisel üreti

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • fidedeposu.com güvenilirmi ?

  • fidedeposu.com iletişim

  • fidedeposu.com yorumlar

  • fidedeposu.com anlaşmalı kargo

  • fidedeposu.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?