Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

cerezciyiz.biz

Özbeyoğlu - Uygun Fiyat & Aynı Gün Kargo

cerezciyiz.biz alışveriş sitesi

cerezciyiz.biz Özbeyoğlu Kuruyemiş’in online satış sitesidir, ve tarihçesi şöyle gelişmiştir:

1950: Saraçoğlu Kuruyemiş ve Gıda San. Tic. Ltd. Şti. birinci nesli, Hacı Mehmet ve Mahmut Saraçoğlu kardeşler ile Beyoğlu Kuruyemişçisi adı altında Samsun Gazi Caddesi’nde toptan ve perakende olarak kuruyemişçilik sektörüne adımını atmıştır. Böylelikle Samsun halkı ilk kuruyemişçisiyle tanışmıştır.

1980: İkinci kuşak – Süleyman, Adnan ve Ferudun Saraçoğlu kardeşler – ÖZBEYOĞLU markası ile firmaya üretim, toptan satış ve pazarlama fonksiyonlarını da katarak büyüme yolunda ilk adımlarını atmışlardır.

1992: Saraçoğlu Aile şirketimiz kurulmuş ve Gülsan Sanayi Sitesindeki imalathanesinde çalışmalarına devam etmiştir. Şirketimiz, ilerleyen yıllarda Samsun şehrini kapsayan dağıtım ağını genişletmiş ve Karadeniz Bölgesine yayılmıştır.

2000: Hedefini sürekli büyüten şirketimiz büyük bir yatırım yaparak Samsun Organize Sanayi Bölgesinde 5.000 m2 kapalı alanda fabrikasını faaliyete geçirmiştir. Saraçoğlu Kuruyemiş ve Gıda, Gıda Sicili ve Üretim İzin belgelerine sahip ve Türk Gıda Kodeksi’ne uygun üretimini tamamen otomatik makineler aracılığıyla hijyenik ortamda gerçekleştirmeye başlamıştır.

Bugün:Üretim tesisimiz yılda 6.000 ton kuruyemiş üretimini gerçekleştirmektedir. Saraçoğlu Kuruyemiş ve Gıda, yaptığı yeni yatırımlarla Avrupa Birliği’nden de destek almış, son teknoloji makinelerle kapasitesini yılda 18.000 ton’a çıkarabilecek esnekliğe ulaşmıştır.

Özbeyoğlu Kuruyemiş, yeni ambalaj çalışmalarını tamamlayarak, paketlenmiş kuruyemişi kaliteli, taze, kavrulduğu ilk günkü tadında üretip tüketicinin beğenisine sunarak, iç pazarda hak ettiği yerini almaktadır. Özbeyoğlu markalı paketlenmiş ürünleri bölgesel olarak Migros, Carrefour, Metro Market gibi ulusal marketlerin raflarında da yerini almıştır.

Özbeyoğlu Kuruyemiş, iç pazarın yanı sıra uluslararası pazarda kalitesini kanıtlamış ve 2005 yılında ilk ihracatını gerçekleştirerek yurt dışı pazara da ilk adımını atmıştır.

Bugün Özbeyoğlu Kuruyemiş, BS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi; BS EN ISO 22000:2005 , HACCP Gıda Güvenliği Yönetim Sistemi ve Helal Belgelerine sahip Türkiye ve dünyaya dağıtım kanalları aracılığıyla kendi kalitesini tattırmaktadır.

Özbeyoğlu Kuruyemiş, ürettiği kaliteli ürünlerini tüm Türkiye ile buluşturabilmek için günümüz teknolojilerine ayak uydurarak online satış sitesi olan www.cerezciyiz.biz web sitesini kurmuş ve ürün çeşitlerini sizler için genişletmiştir. Kavrulmuş kuruyemişlerin yanında doğal, çiğ, kavrulmamış kuruyemişleri, kuru meyveleri ve şekerleme çeşitlerini bu siteden bir tıkla evinize sipariş edebilirsiniz.

ve geleceğimiz: Özbeyoğlu Kuruyemiş, müşterilerine en iyi kalitede kuruyemişi sunmak misyonunu kendisine ilke edinmiştir. Özbeyoğlu markasının sıradaki görevi, yeni coğrafyalara açılarak ve pazara yeni ürünler sunarak yerel ve global pazarda büyümesini sürdürmek olacaktır.

En büyük hedefimiz ise bu vizyonumuzu Saraçoğlu ailesi geleneklerini ve değerlerini göz ardı etmeksizin gerçekleştirmek olacaktır.

Saraçoğlu Kuruyemiş ve Gıda Sanayi Ticaret Limited Şirketi

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • cerezciyiz.biz güvenilirmi ?

  • cerezciyiz.biz iletişim

  • cerezciyiz.biz yorumlar

  • cerezciyiz.biz anlaşmalı kargo

  • cerezciyiz.biz garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?