Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

hurmashop.com

HURMA SHOP | Online Hurma Sipariş | Yöretat

hurmashop alışveriş sitesi

Hurma Shop gıda sektörünün önde gelen kuruluşlarından YÖRETAT™ tarafından toptan ve perakende hurma ve ürünleri satış faaliyetleri amacıyla kurulmuştur. Hurma Shop sitemizden Online Hurma Sipariş verebilir veya Ankara Gimat bölgesindeki Mağazamızdan hurma, kuruyemiş ve diğer doğal ürünlerden satın alabilirsiniz.

Hedefimiz mucizevi Hurma çeşitlerini yılın 365 günü tüketiciye ulaştırmak. Ve bunun yanı sıra aktar, kuruyemiş, market, otel, catering ve yöresel ürün satan mağazalara Toptan Hurma sağlamaktır. Ayrıca Hac ve Umre adaylarımıza (döneminde) servis arabamızla sevkıyat ve adrese teslim hizmetler sunmaktır.

Hurma Shop firmasının deneyim ve seçiciliği ile Suudi Arabistan Medine ve Ortadoğu Bölgesinden temin ettiği hurma çeşitleri ve bu hurmalar kullanılarak elde edilen hurma ürünlerine artık zahmetsizce ve yalnız birkaç tıklamayla ulaşabilirsiniz. Hedefimiz siz değerli müşterilerimize bu mucizevi Hurma meyvesini gittikçe artan bir hizmet kalitesi ve ürün yelpazesiyle sunabilmek.

Taze, Temiz ve Leziz…

Medine ve Ortadoğu’dan tedarik ettiğimiz yeni mahsul A kalite hurma ve hurma ürünlerini hijyenik koşullarda itina ile ambalajlayarak sofralarınıza sunuyoruz. Soğuk hava depomuzda muhafaza ettiğimiz Taze ve Yaş Hurma çeşitlerini taşıma koşullarına uygun şekilde özel ambalajlarla gönderiyoruz. Hurma, kuruyemiş ve kuru meyve çeşitlerimiz, her daim taze, temiz ve leziz ürünlerden oluşmaktadır. Her ürün için “uygun” ambalajlanan ürünler itinayla sofralarınıza ulaştırılmaktadır.

Hurma ve hurma ürünlerinin yanı sıra en kaliteli natürel Kuruyemiş ve Kuru Meyve çeşitlerini de Hurma Shop sitemizden temin edebilirsiniz.

Hurmayı neden Hurma Shop’tan almalıyım ?

Besin değerleri yüksek olan hurmanın hasat döneminden tüketildiği zamana kadar uygun koşullarda muhafaza edilmesi gerekir. Hurma Shop bu gereksinimleri taahhüt eder.
Hurma çeşitlerimiz hasat döneminden itibaren soğuk hava depolarımızda muhafaza edilir. Sıcak veya uygun olmayan reyonlarda teşhir amacıyla uzun süre bekletilmez.
Seçme ve eleme işleminden geçirildikten sonra kuru fırçalı temizleme makinesi ile tozlarından arındırılır ve özenli ambalajlarla siz değerli tüketicilerimize ulaştırılır.
Kaliteli hurma satın alırsınız. Çünkü kaliteli hurmalar başta Türkiye olmak üzere diğer ülkelere ihraç edilmektedir.
Üründe problem yaşamanız halinde karşınızda muhatap bulur, gerekirse ürünü değiştirebilir / iade edebilirsiniz.
Özellikle Hac veya Umre seyahatinizde hurma alışverişi ile zaman kaybetmez, kısıtlı zamanınızı boşa harcamazsınız.
Kargo ve gönderim telaşı yaşamazsınız. Hurmanız tükendiğinde aynı kalitede ürünü kolaylıkla tedarik edebilirsiniz.
Hurma, sadece çok sıcak iklimlerde yetiştiğinden, ürünün menşeyi ülkeden geldiğinden emin olarak satın alırsınız.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • hurmashop.com güvenilirmi ?

  • hurmashop.com iletişim

  • hurmashop.com yorumlar

  • hurmashop.com anlaşmalı kargo

  • hurmashop.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?