Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

gireshop.com

Türkiye'nin en taze fındık ve fındık ürünleri

gireshop.com alışveriş sitesi

Türkiye’nin en büyük fındık ürünleri satıcısı olan Gireshop, 2021 yılından bu yana hizmet veriyor. Gire Fındık A.Ş bünyesinde faaliyet gösteren Gireshop, yenilikleri ile Türkiye’nin fındık ürünlerinin online satış sektörüne yön veriyor. Online fındık ürünleri satış deneyimini her geçen gün daha kolay hale getiren ve avantajlı kılan Gireshop, ziyaretçilerine bol fındık ürün çeşitleri sunuyor. Türkiye’de online fındık ürünlerinin hem üreticisi hem de satıcısı olmanın gururunu yaşıyoruz.

En kaliteli fındık ürünlerini müşteri memnuniyeti hedefiyle sunan Gireshop, büyümeye ve Türkiye’de Online Fındık ürünleri satış deneyiminin standartlarını her geçen gün yükseltmeye devam ediyor.

Gire Fındık A.Ş; Ticari hayatı dededen toruna, aralıksız süre gelen 50 yıl ve 3 nesilden gelen ailenin tüm tecrübe ve kültürünü devam ettiren bir şirket olarak 2017 yılında İSTANBUL İKİTELLİ ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE KURULMUŞTUR. Gire Fındık A.Ş; 2000 m2 kapalı alan işlenmiş fındık tesisine sahip olup fındık üretimini ve ticaretini yapmaktadır.

Vizyonumuz;
Gire Fındık A.Ş. ürünlerinde kalite ve güvenirlilik anlayışını korumak ve ilerletmektir. Türkiye ve Dünya pazarında öncü ve akla ilk gelen marka değerlerinden bir tanesi olmaktır.

Misyonumuz;
Deneyimlerimiz, kaliteye olan hassasiyetimiz ve yenilikçi anlayışımız ile üretimin her aşamasında teknolojiye ve çalışanlarımıza yatırım yaparak müşterilerimizin beklentilerinin üzerinde hizmet sunmaktır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • gireshop.com güvenilirmi ?

  • gireshop.com iletişim

  • gireshop.com yorumlar

  • gireshop.com anlaşmalı kargo

  • gireshop.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?