Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

e-ravza.com

E-Ravza: Türkiye'nin En Büyük Sağlıklı Atıştırmalık Mağazası

e-ravza.com alışveriş sitesi

Ravza Hurma ilk olarak 1998 yılında Medine-i Münevver’de Elaf Taiba Hotel altında kurucusu Necati Taştemir tarafından Ravza Hurma Ticaret ünvanı ile kurulmuştur.

2003 yılında Suudi Arabistan’ın çeşitli bölgelerinde kısa , orta ,uzun vadeli bahçe kiralama yöntemi ile kalite standartlarını yükseltmiş , ürün çeşitliliğini çoğaltmış ve bununla beraber kapasitesini de arttırmıştır.
Sektöründe ülkemizi temsil eden ilk Türk firması olmakla beraber Suudi Arabistan’da ki diğer girişimci Türk vatandaşlarına da öncülük etmiştir.

Ravza Hurma artan kapasitesi ile ilk ithalatını 2004 yılında Türkiye’ye yapmaya başlamıştır.
Ülkemizin her bölgesinde hacı ve umrecilere hizmet vermekle birlikte, Kuru yemişçi ve Marketlere Suudi Arabistan’dan hurma tedarik etmiştir. Ankara, İstanbul ve Kırıkkale’deki dağıtım ağı ile hurma hizmeti sağlayan Ravza Hurma, Türkiye’de hurmanın önemini kanıtlayarak bu alanda bir hizmet sektörü oluşmasına büyük katkı sağlamaktadır.

Firmamız 2014 yılında Medine’deki mağazalarını çoğaltarak Dünyanın çeşitli ülkelerinden kutsal topraklara gelen ziyaretçilere ürettiği ürünleri yüksek kalite standartlarında ve uygun fiyatlarda temin etmektedir. 2018 yılında Ankara Hasanoğlan’da 3.500 metrekarelik alana inşa ettiği hurma seçme-eleme, paketleme ve depolama tesisinin faaliyete girmesi ile beraber, hijyen ve kalite standartlarını en üst seviyeye yükseltmiştir.

Türkiye ‘deki tüm faaliyetlerine Ankara Hasanoğlan tesislerinde devam eden firmamız geniş tedarik ağı ile müşteri memnuniyetini ve üstün kaliteyi her zaman misyon edinmiştir.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • e-ravza.com güvenilirmi ?

  • e-ravza.com iletişim

  • e-ravza.com yorumlar

  • e-ravza.com anlaşmalı kargo

  • e-ravza.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?