Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

ceyyiz.com

Çeyiz İç Giyim Nişan Düğün Gelin Damat Alışverişleri

ceyyiz.com alışveriş sitesi

Bizim için müşteri memnuniyeti her şeyden önemlidir. Ceyyiz.com’da satılan (İç giyim ve elektronik ürünler dışında) ürünleri beğenmediğiniz takdirde hiç bir sorguya muhatap olmadan iade edebilirsiniz.

İç giyim ve Elektronik ürünlerin dışındaki siparişlerinizin iade şartları aşağıdadır.

İade edeceğiniz ürünlerde aşıdaki yasal konulara dikkat ederek mağazamızın mağdur etmeyeceğinizi ümit ediyoruz.

Ürünüm hatalı, ne yapmalıyım?

Ceyyiz.com ‘da satılan tüm ürünler garanti kapsamındadır. Satın aldığınız ürünler kullanım süresi boyunca gerek malzeme ve işçilik gerekse montaj hatalarından dolayı deforme olursa, ürününüz garanti süresi içinde ücretsiz olarak yetkili servis tarafından tamir edilir. Ceyyiz.com, ürün onarımı yapmamakta, sadece gönderilen arızalı veya hatalı ürünleri, yetkili servislere yönlendirmekte ve sonuç beklemektedir. Bu sürecin daha hızlı ilerleyebilmesi için öncelikli olarak yetkili servislerin tercih edilmesini öneririz.

Ürün onarımı için gerekli işlemlerin tarafımızca yapılmasını istiyorsanız 0 212 603 75 25 no’lu telefondan irtibat kurabilir veya info@ceyyiz.com adresine bildirimde bulunabilirsiniz.
İade şartları

Web sitemiz üzerinden yapılan satışlar Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ile Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliğine tabi satışlardır ve bu kanun-yönetmelikteki hükümleri uygulamaktadır.

İade edeceğiniz ürünlerin aşağıdaki şartlara uygun olması işlemlerin hızlı bir şekilde tamamlanmasını sağlayacaktır:

İade edeceğiniz ürüne ilişkin web sayfamızda yer alan iletişim bilgileri doğrultusunda bizimle irtibata geçmeniz ve bildirimde bulunmanız gerekmektedir. İade bildiriminde bulunulmadan gönderilecek ürünler müşteriye geri gönderilecektir.

Ürünlerin kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

İadenin, satın alınan ürünün ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.

Ürünler orijinal ambalajlarından çıkarılarak kullanıldıktan sonra iade edilme istekleri için 1 haftalık geri alım süresi işlememekte ve ürün kesinlikle geri kabul edilmemektedir.

İade şartları

Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun ‘un 4.Maddesine göre, “Tanıtım ve kullanma kılavuzunda ya da reklam ve ilanlarında yer alan niteliklerine aykırı olan ya da kullanım amacı bakımından tüketicinin ondan beklediği faydaları azaltan maddi, hukuki veya ekonomik eksiklikler içeren mallar, ayıplı mal olarak kabul edilir. Müşteri, malın teslim tarihinden itibaren 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunursa, ürünü iade etme, bedel indirimi, ücretsiz değişim ya da ücretsiz onarım haklarından birine sahiptir.” .

Ayıplı Mal bildiriminde bulunarak yukarıda belirtilen haklardan faydalanmak için;

Ürünün özellikleri, tanıtımında belirtilen özelliklerden farklıysa ya da, müşterinin üründen beklediği faydayı azaltan eksiklikler varsa, ürün, ayıplı mal sınıfına girer.

Müşteri, 30 gün içerisinde ayıplı mal bildiriminde bulunmalıdır.

Ayıplı Mal bildiriminde, ürünün ithalatçısı düzenlenen bir raporla kullanım hatasının bulunup bulunmadığı belirlenir. Kullanıcı hatasının olduğu tespit edilirse, müşteri, haklardan faydalanamaz.

Cayma hakkı

Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği ‘nin 8. Maddesine göre, müşteri, “Ürünü teslim aldığı tarihten itibaren yedi gün içerisinde hiçbir sorumluluk üstlenmeksizin ve hiçbir gerekçe göstermeksizin malı reddederek sözleşmeden cayma hakkına sahiptir.” . Buna göre, müşteri, ürünü aldıktan sonra, 7 gün içerisinde sebepsiz iade etme hakkına sahiptir.

Cayma hakkından faydalanabilmek için;

İadenin, satın alınan ürünün ambalajı açılmadan, tahrip edilmeden, bozulmadan ve ürün kullanılmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde gerçekleştirilmesi gereklidir.

Ürünün kutusu üzerindeki, ithalatçı veya üretici firma tarafından yapıştırılmış olan etiketlerin ya da Ceyyiz.com bandının yırtılması, vakumlu veya jelatinli ambalajın açılması durumlarında, iade talepleri kabul edilmemektedir.

Haktan faydalanmak için, satın alınan ürüne herhangi bir zarar gelmemesi ve ürünün tekrar satılabilecek durumda olması gerekir.

Müşteri, ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Müşterinin özel istek ve talepleri uyarınca üretilen veya üzerinde değişiklik ya da ilaveler yapılarak kişiye özel hale getirilen mallarda cayma hakkı kullanılamaz.

Niteliği itibariyle iade edilemeyecek, hızla bozulma veya son kullanma tarihi geçme ihtimali olan mallarda cayma hakkı söz konusu değildir.

İade süresi

Ceyyiz.com, yukarıda belirtilen şartların yerine getirilmesi durumunda, iade edilen ürünlerin bedelini, cayma hakkı veya ayıplı mal bildiriminin kendisine ulaştığı tarihten itibaren on gün içinde iade eder.

Kargo ücreti

Cayma Hakkı kullanılarak iade edilen ürünler için kargo masrafı müşteriye aittir. Ayıplı Malların iadesinde ise, müşterilerimiz, ürünü, karşı ödemeli olarak gönderebilirler.

Kına Gecesi kıyafeti Bindallı/Kaftan Ürünleri İade Şartları

Bindallı kına gecesi kıyafetlerinde iade; ürünün kargo firmasından teslim alındığı aynı gün içerisinde tekrar Ceyyiz.com’a kargolanması ile mümkündür.
İade kargolaması 2. gün yapılsa bile kabul edilmemektedir.
Kişiye özel yapılan Fantazi Ayakkabı reyonundaki ürünlerde iade ve değişim yapılmaz
Elektronik ürünlerin iade şartları:

• İade talebiniz Müşteri temsilciniz tarafından onaylanmadan ürününüzü bize göndermeyiniz.
• Bu şekilde gelen iade ürünler, kabulü yapılmadan tarafınıza geri gönderilecektir.
• İade Faturanızı keserken ;
• Harputlu Tekstil Bilgi işlem Satış Faturasındaki ürüne ait tutarla aynı olmasına dikkat ediniz.
• Ürün iade formunu lütfen eksiksiz doldurunuz.
• Ayrı faturalara ait ürünleri aynı faturada iade kesmeyiniz.
• Ürün ile birlikte istenen belgeleri mutlaka gönderiniz (İade Faturası, Ürün İade Formu Eksa Elk. Satış fatura fotokopisi). Belgeleri eksik olarak gelen iade ürünler, kabulü yapılmadan tarafınıza geri gönderilecektir.
• Ürünü orijinal ambalajı içerisinde, eksiksiz, hasarsız ve problemsiz olarak göndermeniz gerekmektedir.
• Eksiği, çiziği, hasarı, problemi olan ürünleri lütfen iadeye göndermeyiniz.
• Ürünlerin kesin iade kabulü, Ceyyiz.com personelinin kontrolünden sonra gerçekleşecektir. iadesi uygun görülmeyen ürünler geri gönderilecektir.
• Ürün iade süremiz 7 gündür.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • ceyyiz.com güvenilirmi ?

  • ceyyiz.com iletişim

  • ceyyiz.com yorumlar

  • ceyyiz.com anlaşmalı kargo

  • ceyyiz.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?