Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

İcgiyimi.com

Erkek, Kadın ve Çocuk Toptan İç Giyim

İcgiyimi Alışveriş Sitesi

Gipaş Tekstil 1987 yılında kurulan, kurulduğu günden bu zamana da kendini sürekli geliştiren müşteri odaklı toptancı firmadır. Sektöre girdiği günden bu yana sektördeki eksiklikleri analiz etmiş, bu eksikliklerin giderilmesi ve kalite çıtasının yükseltilmesinde sektöre öncülük etmiştir.
Uzun bir süre Kayseri’deki satış noktaları ile faaliyetine devam Gipaş Tekstil, 2000’li yılların başında internet mağazasını açmış ve toptan iç giyimde sektörünü yeni bir çağa başlatmıştır. Uygun fiyat ve kaliteli hizmet anlayışını prensip edinen firmamız yenilikçi, rekabetçi, müşteri memnuniyeti odaklı olarak dürüst çalışma ahlâkı ile sektördeki yerini net olarak ifade etmiştir. Aktif olarak 150’den fazla markanın 6000’den fazla ürünü ile internet sitesi üzerinden tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Kayseri Tekstilkent’te 5 katlı toptan mağazası ve yine Kayseri içerisinde 6 perakende şubesi ile hizmet vermeye devam etmektedir.
Gipaş Tekstil toptan iç giyim ürünleri satışında Türkiye’de saygın bir yer elde etmiştir. Toptan olarak kadın, erkek ve çocuk iç giyimleri ürünlerinin yazı sıra çorap, pijama takımı, eşofman, termal içlik, gecelik ve fantezi ürünleri kategorilerinde aktif olarak hizmet vermeye devam etmektedir.
Misyon
Koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışı ve etik kuralları ile kurumlara ve bireylere; kullanım kolaylığı ön planda ileri teknoloji alt yapımızla, müşteri odaklı, yaygın ve kaliteli hizmet verirken, müşteri sadakati ve memnuniyeti, güvenlik, kararlılık ve hizmet açısından sektöre öncülük yapmak.
Vizyon
Şirketimizin vizyonu, sürekli büyüyen bir müşteri portföyü oluşturarak, müşterilerimize verdiğimiz güvenin sürekliliğini sağlayıp, kazandığımızı tamamen işimizi geliştirmeye harcayarak ve kalite politikamızdan hiçbir koşul altında vazgeçmeden sektöre öncülük eden teknoloji altyapısı ve küresel ortakları ile Türkiye’nin en büyük toptan iç giyim şirketlerinden biri olmak.
Değerlerimiz
Faaliyetlerimizi çalışanlarımıza, müşterilerimize, iş ortaklarımıza ve topluma karşı etik, dürüst, şeffaf, doğru ve yasaların benimsediği değerler doğrultusunda planlıyor ve uyguluyoruz.

1. MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ: Müşterilerimizi tatmin etmenin öncelikli görevimiz olduğu bilinci ile onların beklentilerini doğru anlamak için özen gösteririz. Bu davranış biçimi, en iyi ürün ve hizmeti sunduğumuz müşterilerimizin de kendilerini değerli hissedecekleri ve bizimle uzun vadeli bir ilişki kurmak isteyecekleri pozitif bir ortamın oluşmasını sağlamayı temel bir değer olarak benimsiyoruz.

2. VERİMLİLİK: Yapılması gereken işlerin pek çok, zamanın ise göreceli olarak daha az olduğu günümüz dünyasında, kişisel verimin yüksek olması şüphesiz başarıyı getiren en büyük etkenlerden biridir. Dış hayatında en iyi verim, ancak kişinin sürekli öğrenmesine, kendisini geliştirmesine, doğru araçları, doğru şekilde, doğru zamanda kullanabilmesine ve etkin ve esnek çalışma yöntemlerini benimseyebilmesine bağlı. Buna paralel olarak çalışanlarımızın kendini sürekli yenilemesi ve müşterilerimize daha verimli olabilmesi açısından personel eğitimlerini temel bir değer olarak benimsiyoruz.
3. ÇALIŞAN MUTLULUĞU: Çalışanlarımızın kendilerini geliştirilebilmeleri için gerekli koşulları yaratır, ekip ruhu ile ortak hedeflere koşan yetkin çalışanlar oluştururuz ve yaratılan değerleri onların mutluluğunu göz önüne alarak, ayrım gözetmeksizin adaletli olarak dağıtmayı temel bir değer olarak benimsiyoruz.
4. KALİTE ODAKLILIK: Kuruluşumuzun sürdürülebilir büyümesi ve yarattığı ekonomik değeri artırabilmesi için en önemli başarı unsuru olarak, verimliliği ve rekabet gücünü yükseltme gereğine, rekabette lider olmak için kalite , yenilik ve değişimin önemine inanıyor, sürekli gelişmeyi ve Mükemmel olmayı temel bir değer olarak benimsiyoruz.
5. SORUMLULUK: Sorumluluk, bireyin “geleceğin daha iyi olması için ben de bir şeyler yapabilirim” düşüncesiyle; olanaklarını, zamanını, emeğini, bilgi ve birikimini, kişisel veya toplumsal bir amaç için ortaya koyabilmesidir. Sorumluluğun en önemli göstergesi ise kişinin içsel motivasyona sahip olması ve kendiliğinden harekete geçmesi. Bireysel sorumluluğa sahip kişilerin bulunduğu bir toplulukta, topluluğun hedeflerine odaklanmış ve bu doğrultuda inisiyatif alan bireyler, gelişim ve ilerlemenin temel dinamiğini oluşturur. Şirket olarak müşterilerimize karşı sorumlu olduğumuzu temel bir değer olarak benimsiyoruz.
6. İMKANSIZI BAŞARMAK: Hedeflerimizi imkansız kelimesi ile sınırlamamak, başarmak için tüm engellerin üzerine cesaretle gidebilmek, bu yolda mutlaka bilimsel metotlar kullanmak. Tüm ilişkilerimizde, yönetim tarzımızda bir profesyonel olarak davranmayı temel bir değer olarak benimsiyoruz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • İcgiyimi.com Güvenilir Mi?

  • İcgiyimi.com İletişim

  • İcgiyimi.com Yorum

  • İcgiyimi.com Anlaşmalı Kargo

  • İcgiyimi.com Garanti Ve İade Şartları

Biz Neredeyiz ?