Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

uludagtriko.com.tr

Uludağ Triko | 1958 den Günümüze.

Uludagtriko.com.tr alışveriş sitesi

Firmamız 1958 yılında küçük bir atölye ile başladığı faaliyetlerini 1982 yılında şirketleşmeye geçmesi ile beraber hızlandırmış olup bu tarihten itibaren daha profesyonel bir şekilde gelişerek hazır giyim sektöründe öncü firmalar arasında yerini almıştır. 

2016 Yılından beri sosyal medyada ve online satış sitemizde satış yapmaktayız.

Profesyonel gelişimle birlikte üretim kapasitemizin %50 sini 1998 yılından itibaren ihracata yöneltmiş bulunmaktayız. 

Uludağ Triko olarak ihracat pazarımızı Almanya başta olmak

üzere Fransa, İsviçre, Katar, Kuveyt, B.A.E., Filistin, İran, Irak, Azerbaycan, Kırgızistan, Özbekistan gibi ülkeler oluşturmaktadır. 

Uludağ Triko yıllık 500,000 adet hazır giyim mamülleri üretmektedir. Bu kapasiteyi oluşturan imalat sürecinde son teknoloji örgü, dokuma ve konfeksiyon makineleri kullanılmaktadır. 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Uludagtriko.com.tr Güvenilirmi ?

  • Uludagtriko.com.tr İletişim

  • Uludagtriko.com.tr Yorum

  • Uludagtriko.com.tr Anlaşmalı Kargo

    Mng Kargo

  • Uludagtriko.com.tr Garanti Ve İade Şartları

    İade Koşulları - İade süresi siparişinizin kargo tarafından size teslim edildiği andan itiraben 14 gündür. - İade etmek istediğiniz ürünün etiketi sökülmemiş, hasar görmemiş ve yeniden satılabilirliğine bir zarar gelmemiş olması gerekmektedir. - Ürün iadesi yaptığınız zaman, ürün kontrolleri sağlanır ve ürün inceleme biriminden kabul onayı aldıktan sonra ödeme şeklinize sadık kalınarak ücret iadeniz aktarılmaktadır. - Ürün bize ulaştıktan sonra kontrolleri sağlanılarak 7 iş günü içerisinde ücret iadeniz yapılır. - İade işlemleriniz için Siparişlerim>Kolay İade butonuna tıklayarak iade talebi oluşturmanız ve karşınıza çıkan formda yer alan bilgileri doldurmanız gerekmektedir. - Kredi Kartı ile ödeme yaptıysanız; ücret iadeniz ödemeyi yaptığınız kredi kartınıza aktarılır. - Eğer Kapıda Nakit veya Kapıda Kredi Kartı yöntemi ile alışverişinizi tamamladıysanız iade talebi oluştururken doldurduğunuz Kolay İade Formunda belirteceğiniz banka hesap bilgisine ücret iadeniz aktarılır. - Üye olmadan alışverişlerinizi tamamladıysanız iadenizin yapılabilmesi için faturanızın arkasına ücret iadenizin yapılmasını istediğiniz hesaba ve hesap sahibine ait İBAN NO-İSİM SOYİSİM-BANKA ADI yazarak bize göndermeniz gerekmektedir. - Sadece Kolay İade Formunda ve faturanız ile birlikte ibraz ettiğiniz hesap bilgisine ücret aktarımı yapılabilir. - İADE İŞLEMLERİNDE FATURA İBRAZI ZORUNLUDUR. FATURASIZ İADE KABUL EDİLMEZ. - 31794244 iade kargo koduyla birlikte MNG Kargo aracılığı ile ürününüzü ÜCRETSİZ olarak iade edebilirsiniz. - Diğer kargo şirketlerinden tarafımıza gönderilen karşı ödemeli kargolar kabul edilmemektedir. - OUTLET KATEGORİSİNDEKİ ÜRÜNLERDE İADE VE DEĞİŞİM YAPILMAMAKTADIR.

Biz Neredeyiz ?