Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

cityfarm.com.tr

CityFarm markalı tüm organik ürünler %100 Türk malıdır.

City Farm Alışveriş Sitesi

CITYFARM’IN ÖYKÜSÜ
CityFarm, organik gıdaya inanmış genç ekibi tarafından yönetilen, Türkiye’nin ilk ve en büyük organik firmasıdır. Mağazaları, ulusal perakende zincirler ve internet üzerinden ulaşabileceğiniz CityFarm ürünleri, sizler ve çocuklarınızın sağlığı için özenle paketlenmiş ve uluslararası sertifikasyon kuruluşu ECOCERT IMO ve T.C. Tarım ve Orman Bakanlığı tarafından sertifikalandırılmıştır.

SERTİFİKALI ORGANİK MAĞAZA
CityFarm, yerli üretime inanır ve üreticileriyle kol kola pazara hizmet etmektedir. CityFarm markalı tüm organik ürünler %100 Türk malıdır. Bu sayede, tedarik konusundaki hassasiyeti ve her gün piyasaya sürdüğü yeni ürünlerle Türkiye pazarındaki en geniş ürün çeşidine sahiptir.

CityFarm, müşterilerine en iyi hizmeti sunarken, ürün çeşitliliğini ve bir evin ihtiyacı olan hemen her şeyi bünyesinde bulundurmak adına, mağazalarında ve internet sitesinde sertifikalı organik ithal temizlik ve kişisel bakım ürünlerini de bulundurmakta ve bu sayede organik ürünleri ulaşılabilir fiyatlarla evlerinize kadar teslim etmektedir.

CityFarm, başarının inanmak ve çalışmaktan geçtiğini bilen bir ekibe sahiptir. Bu yüzden haftanın yedi günü, sekiz mağazasında, aynı güler yüz ve heyecanla müşterilerine hizmet eder ve yeni mağazalar açıp organik gıdayı yaygınlaştırmak ve ulaşılabilir kılmak için yeni projeler geliştirir.

Bu projelerin sonuncusu olan www.cityfarm.com.tr internet sitesi üzerinden, kullanıcı dostu alışveriş sitesi, soğutmalı araçlarla evlerinize ürün teslim ederken, kapıda ödeme seçeneği, sürpriz indirim ve kampanyalarla, organiği sizlere daha da yaklaştıracak…

City Farm Alışveriş Sitesi

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Cityfarm.com.tr Güvenilir mi?

  • Cityfarm.com.tr İletişim

  • Cityfarm.com.tr Yorum

  • Cityfarm.com.tr Anlaşmalı Kargo

  • Cityfarm.com.tr Garanti Ve İade Şartları

Biz Neredeyiz ?