Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

karspeynircilik.com

Kars Peynircilik – Özkars Çiftliği

karspeynircilik alışveriş siteleri

Yıllardan gelen gıda sektöründeki tecrübelerimiz ile Özkars çiftliği ticaret farkını yaşamalısınız.Kafkasyanın ve anadolunun kültürel ve biyolojik zenginliklerinden edinilen deneyimler ve bilgi birikimi ile aile geleneği haline gelmiştir.1500’den fazla bitki çeşidine sahip Kars yaylalarından ve bu yaylalarda beslenen sağlıklı hayvanlardan özenle aldığı, işlediği; eti, sütü, balı, peyniri ve birçok doğal lezzeti damağınıza taşır.Gerek Kars’ta gerekse Türkiye’nin her bölgesindeki müşterilerimizin memnuniyeti ve bize olan güvenleri bizi tercih etmeniz için yeterli olacaktır.

Üretim merkezimiz Kars Merkez’de olup tamamen doğal yöntemler ile üretilen organik ürünlerimizi siz değerli müşterilerimize havale, kredi kartı ödeme seçenekleri ve anlaşmalı kargo şirketlerimizle cazip fiyatlarla aynı gün içerisinde kargolayarak en taze şekilde sizlere ulaştırmayı hedefliyoruz.

Tarihimiz
Sektör de yer alışımız 1970 li yıllara Kars Merkez Küçükpirveli köyünde dedemizin bu işe başlamasıyla gerçekleşmiştir.Şu anda ÖZKARS ÇİFTLİĞİ olarak faaliyeet gösterdiğimiz Kars Merkez’deki üretim merkezimizi açarak yeni bir adım atmıştır.Dedemizin izinden giderek 2013 yılından bu yana Kars’ın köy ve yaylalarından topladığımız sütleri en taze ve temiz bir biçimde, özen ve titizlik içerisinde işleyerek, elimizden gelen en iyi şekilde Kars’ın doğal ürünlerini üretip, çeşitlendirip, geliştirip sizlere ulaştırıyoruz.

Vizyonumuz
Herşeyin yapay ve giderek insan sağlığını tehdit eden dünyamızda doğal ve kaliteli ürünler üreterek sağlıklı nesillerin yetişmesini sağlamaktır.

karspeynircilik.com ailesi olarak ülkemizin doğal ve organik ürünlerini başta ülkemize ve tüm dünyaya tanıtmak, geleneksel yöntemler ile doğal ve kaliteli ürünler üreterek gıda sektöründe örnek alınan bir şirket haline gelmek.

Misyonumuz
Kars’ın kaliteli ve dünyaca ünlü süt ürünlerini sizlere en doğal ve en taze şekilde, genetiği bozulmamış yöresel ürünlerimizi tüm Türkiyede’ki halkımıza ulaştırmak.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • karspeynircilik.com güvenilirmi ?

  • karspeynircilik.com iletişim

  • karspeynircilik.com yorumlar

  • karspeynircilik.com anlaşmalı kargo

  • karspeynircilik.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?