Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

ulustursu.com

Ulus Turşu: Turşu Çeşitleri ve Fiyatları - Ankara Çubuk

ulustursu alışveriş sitesi

Ulus Turşu 2000’li yıllarda Ankara Çubuk’ta kurulmuş bir üretim tesisidir. Üretim tesisimiz tamamı ile hijyenik ve otomasyon sistemleriyle çalışmaktadır. Turşu için kullanılan ürünler tarladan özenle seçilerek en doğal şekliyle işlenmektedir.

Üretim tesislerimizden hemen hemen tüm turşu çeşitleri çıkmaktadır. Perakende olarak satışlarımızın olduğu gibi toptan olarak da Türkiye geneli çok geniş bir ağa yayılmış bulunmaktayız. Ulus Turşu mağazaları olarak yalnızca Ankara’da yer alıyor olsak da belki farklı isimler ile çoktan soflarınızda yer almış bile olabiliriz. Satış mağazalarımıza erişim imkanınız olmasa bile çok kolay bir şekilde internet sitemizden sipariş verebilir bunun yanı sıra WhatsApp sipariş hattından anlık destek de alabilirsiniz.

Sitemizde bulabileceğiniz popüler turşu çeşitlerinden bir tanesi ise salata turşusu diyebiliriz. Soflarımızda genelde eksik olmayan bir çok kişinin damak zevkine uygun bir turşu çeşidi olduğu aşikar. Salatalık turşusu sayfamızda acur, kornişon, çubuk gibi salatalık çeşitlerini de bulabilirsiniz. Bu turşumuzun yanı sıra lahana turşusu ise yine vazgeçilmeyen ve sofralarda gelenekselleşmiş turşulardan bir tanesi. Eğer acısıyla tatlısıyla biber turşusu vazgeçilmezim diyorsanız en doğal haliyle bu lezzeti de sitemizde kolayca bulabilirsiniz. Turşu türlerinden hemen hemen hepsini sitemizden tedarik etmeniz mümkün diyebiliriz.

Aldığınız ürünlerin paketlemesinden tutun teslimatına kadar endişelenmenizi gerektirecek hiç bir husus olmadığını gönül rahatlığıyla söyleyebiliriz. Gerek toptan gerek perakende olarak satışlarımızın aktif oluşundan dolayı soflarınıza her daim taze lezzetler sunacağımızdan emin olabilirsiniz. Eğer sizde yemeklerinizi renklendirecek lezzetler arıyorsanız hemen bir sipariş verebilirsiniz…

Vizyonumuz
Akıllı Teknolojiler alanında müşterilerimize değer katan yenilikçi ürün, çözüm ve hizmetlerimizle öncü olmaktır. Çözüm geliştirdiğimiz alanlarda global bir firma haline gelmek

Misyonumuz
ARGE faaliyetleri ile kendisini ve ürünlerini sürekli geliştirerek, müşterilerinin teknoloji ihtiyaçlarını karşılamak için uluslararası standartlarda hizmet sağlayan bir şirket olmaktır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • ulustursu.com güvenilirmi ?

  • ulustursu.com iletişim

  • ulustursu.com yorumlar

  • ulustursu.com anlaşmalı kargo

  • ulustursu.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?