Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

nefiskoy.com

% 100 Katkısız Doğal Köy Ürünleri

nefiskoy alışveriş sitesi

Doğal Ürünler olarak çeşitlerimizi tamamen doğal ortamında üretiyor ve size ulaştırıyoruz ürünlerimiz tamamen katkısız ve doğaldır geleksel yöntemlerle üretilmektedir reçel, ürün çeşitliliğine ve kalitesine güveniyor, her çeşit reçel taşıdığı ismi yansıtan, en iyi rehaya sahip evet aradığım reçel bu diyebileceğiniz seçicilikte, kalitededen ödün vermeden en doğal haliyle sofralarınıza sunuyoruz. Sofralarınıza sadece reçel değil! Annelerimizle beraber bahçeden toplayıp odun ateşinde yaptığımız o eski tatlardaki pekmezleri, reçelleri, marmelat ve salçalarıda sofralarınıza ulaştırıp tattırmak için çalışıyoruz. Sizin de herkes gibi en iyi reçeli, doğal ve katkısız eski tatları aradığınızı biliyoruz. Bu nedenle kaynağını bildiğiniz reçele, güvenebileceğiniz üreticiye ulaşmanız çok çok önemli. Bizde bunun için çok çok çalışıyoruz.

2017 yılında, Çanakkale’nin bir köyünde, bir tencere reçel ile çıktım bu yola.

Aslında dedelerimiz, ninelerimiz aile büyüklerimiz bizlere birçok şey öğretti. Öyle ki büyüklerimizle birlikte Çanakkale’nin bereketli topraklarına ekilen her tohumun, her fidenin nasıl yetiştirildiğini, filizlendiğini, sulandığını toplandığını bilerek büyüdük, anne olduk. Onların en doğal hallerini yerinde tüketebilmek aslında günümüz şartlarına bakıldığında bulunmaz velinimetti, hep şükür ettik.

Doğal yaşama uzak, memleketlerine uzak, büyük şehirlerde bu şekilde imkanı olmayanların bu tatlara özlemi, memleket özlemi gibidir. Hele ki, bir de anne olduktan sonra çocuklarını tamamen doğal gıdalarla besleme isteklerini çok iyi anlıyoruz. İnsan sağlığı her şeyden önce gelir, biz köyümüzde sofralarımızda ne tüketiyorsak sizlere de aynıları gönderilmektedir. Amacım, her çocuğun yiyebileceği kadar doğal „katkısız, mevsiminde yetişen sebze ve meyveleri kullanarak en hijyenik şartlar sağlanarak yapılmış, tamamen geleneksel yöntemler ile hazırladığımız ürünleri sofralarınıza ulaştırmak, özlediğiniz bu tadlara kavuşturmak ve sofralarınızı şenlendirmektir.

Kargonuzu aldığınızda, memleketinizin toprakkokusunu size anımsatmak, annenizin, ninenizin yaptığı o alıştığınız lezzetlere sizi götürebilmek, yüzünüzde bir tebessüm olmayı dileyerek hazırlıyoruz her bir siparişi. Doğal beslenme, sağlıklı yaşamın en temel ilkelerinden bir tanesidir. Günümüzde doğal ürünlere ulaşımın zor olması ve şehir hayatının insanları hazır ürün tüketimine teşvik etmesi sebebiyle doğal beslenme alışkanlığı günden güne azalmaktadır. Buna paralel olarak obezite ve bir çok kronik hastalık hızla artmaya devam etmektedir. Kırsal kesimde genel olarak daha uzun ve sağlıklı yaşam sürülmesinde şüphesiz en büyük etken organik beslenme alışkanlığıdır.

Doğal besinler ise tarım ilaçları, hormon, kimyasal maddeler kullanılmadan üretilen besinlerdir. Doğal üretim ile iş yükünün artması, alınan verimin moderntarıma göre daha az olması gibi nedenlerle yapılması daha azdır. Doğal tarım yöntemleri ile doğaya daha az zarar verilmektedir. Doğal gübreleme ile besinlere ilaç kalıntısı bulaşmadan organik ürünler üretilmektedir. Bu yüzdendir ki organik ürün kullanımı hem doğaya hem de sağlığımıza çok fazla yarar sağlamaktadır. Kullanılan tarım ilaçları ile toprak kirlenmekte ve tüketen bireylerde kanser oluşma riskini artırmaktadır. Doğal gıdalar renklendiriciler, yapay koruyucular, katkı maddeleri içermedikleri için bireylerin tüketimi için idealdir.

Nefisköy Geleneksel Köy Ürünleri firmasına ait olan ürünler, tamamen yasal süreçlere ve prosedūre uygun olarak hazırlanmakla birlikte Geleneksel yöntemleri kullanmayı tercih ederek hem sağlıklı hem özlenen lezzetleri tanıtmayı hedeflemiştir. Çocuklarımızı ne kadar doğal ve ev yapımı ürünlere alıştırıp beslenmelerinde teşvikte bulunursak o kadar sağlıklı bireyler yetiştirmiş olacağız.

Hiç bir ürünümüzde yapay koruyucular, yapay renklendiriciler, katkı maddeleri bulunmamaktadır. Reçel, meyvelerin, sebzeleri ve çiçeklerin çeşitli şekillerde (bütün, yarım veya daha küçük parçalar) şekerle dayanıklı hale getirilmiş şeklidir. Meyve, sebze ve çiçek parçaları, hangi meyve, sebze ve çiçekten yapılmış olduğunu kanıtlayacak kadar iri olmalıdır. Şeker oranı fazla olduğu için uzun zaman açıkta muhafaza etmek mümkündür. Ekmek dilimine sūrülünce dilim üzerinden akmasızın bir tabaka halinde kalabilecek kıvamda olması gerekir.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • nefiskoy.com güvenilirmi ?

  • nefiskoy.com iletişim

  • nefiskoy.com yorumlar

  • nefiskoy.com anlaşmalı kargo

  • nefiskoy.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?