Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

serraegitim.com

Serra Eğitim Araçları ve Ofis Donanımları

serraegitim alışveriş sitesi

Eskişehir Serra Eğitim, okul öncesi eğitim araç gereçleri ve okul malzemeleri ile bahçe malzemeleri ve kreş oyun parkları konusunda faaliyetler göstermektedir.

Kuruluş amacımız; okul öncesi eğitim yapan kurumlardan elde ettiğimiz bilgi, birikim ve tecrübelerden faydalanarak bu konuda faaliyet gösteren kreş ve oyun parkı malzemeleri konularında doğru yönlendirmeler yaparak okul öncesi kurumların verimliliklerini arttırmaktadır.

Bu yola çıkarken bu güne kadar birçok okul öncesi kurumun açılmasına yardımcı olduğumuz konularda artık profesyonelce yaklaşım tarzı ile yönlendirmelerden ziyade çözüm yollarını sunmak ana gayemizdir.

Sizlere imalatçısı ve ithalatçısı olduğumuz; anaokulu ve kreş malzemeleri alanında yüksek ürün ve hizmet kalitesi sunmaktan gurur duyarız.

Ürünlerimiz AB oyuncak standartı 88/378/EEC direktifinde ve AB uyum yasaları çerçevesinde yayınlanan Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı oyuncak yönetmeliğine uygun olarak ithal edilmektedir ve CE uygunluğuna sahiptir.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • serraegitim.com güvenilirmi ?

  • serraegitim.com iletişim

  • serraegitim.com yorumlar

  • serraegitim.com anlaşmalı kargo

  • serraegitim.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?