Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

hobifidem.com

Hobi Fidem: Türkiye'nin Fide Satış Sitesi

hobifidem alışveriş siteleri

Hayalini kurduğunuz bahçenin zevkle oluşması için ihtiyaç duyduğunuz fidelerin size ulaşması ile ilgili çözüm yolları üretmek için ”20 yıllık tecrübemizi” ortaya koymaya karar verdik.

Sebze üretiminin en çok olduğu fide üreticilerinin en iyilerinin yer aldığı ”Antalya’da” geleneksel tohumun kullanıldığı en kaliteli fideleri sizin için hazırlayıp en güvenli yol ile sizlere ulaştırıyoruz

Hemen Fide Satın Al : Hobi Fidem web sitesinde Türkiye’nin en çok çeşidine sahip fide ve tohum yelpazesinden dilediğiniz fide veya tohumu alarak ekime başlayabilir , geliştirebilir ve siz de üretebilirsiniz.

Sebze Fidesi : Sebze fidelerimiz kaliteli ve uygun depolama, saklama koşullarında siz müşterilerimizin hizmetine ve kargolanmaya hazır biçimde bekletilir. Satın al ve hemen başla ekime elverişli ve uygun ortamlarda ekimler yaparak vaktinizi değerli geçirebilir , kendinizi ve sebze , meyvelerinizi geliştirebilir ve siz de üretebilirsiniz. Türkiye’nin en kaliteli sebze fidelerinin satışını yaptığımız ve % 100 müşteri memnuniyeti politikamız ile sizlere sorunsuz , kesintisiz hizmet vermekten mutluluk duyuyoruz.

Hobi Sebze Fidesi : Hayatın karmaşasından uzak kalmak için çeşitli hobiler edinmeliyiz. Hobisi bir şeyler ekmek , geliştirmek ve karşılığını almak olanlar için birbirinden kaliteli fidelerimizi hobi bahçeleriniz için satın alabilir ve rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Çiçek Fideleri : Kokuları birbirinden hoş , görünümleri bir o kadar etkileyici ve üretimi oldukça zevkli olan çiçeklerimizden farklı , etkili ve kaliteli fidelermizi satın alabilir. Bahçelerinize dikebilirsiniz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • hobifidem.com güvenilirmi ?

  • hobifidem.com iletişim

  • hobifidem.com yorumlar

  • hobifidem.com anlaşmalı kargo

  • hobifidem.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?