Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

gallerymak.com

Online Sanat Eseri Satışı

gallerymak.com alışveriş sitesi

www.Gallerymak.com, bir sanat ve e-ticaret sitesi olarak Türkiye’den ve dünyadan sanatçıların eserlerini kitlesel manada ulaşılabilir ve satın alınabilir kılmak amacıyla kuruldu. Ekibimiz, Türkiye’de uluslararası sanat etkinlikleri haricinde yeni sanatçı ve eserleri keşfetmenin çok kolay olmadığı gerçeğinden yola çıkarak ve bu eksikliğin giderilmesine katkı sunmak amacıyla 2015 yılında İstanbul’da bir araya geldi.

Sanatçının yaratım sürecinde verdiği emeğin karşılığını almasının en teşvik edici ve tatminkar yolunun eserin alıcısıyla buluşması olduğuna inanıyoruz. Bu sebeple, stil, yaklaşım ve teknik açısından geniş yelpazeye sahip bir online vitrin oluşturarak sanat eseri alımını popülerleştirmek hedefindeyiz.

GALLERYMAK ekibi olarak, “zamanın ruhu”nun gerektirdiği, dahası dayattığı, kitlesel iletişim araçları ve sosyal medya ağlarının etkin kullanımıyla ulus-ötesi sanatçı ve sanatseverleri tek bir platform üzerinde buluşturmak istiyoruz. İnanıyoruz ki, herkesin dünyaya bakış açısı kişinin edindiği ve edindirildiği tecrübelere göre şekil alır; ve sanata yaklaşımı da böyle bir tercih ve tercih yoksunluğu düzleminde belirlenir. Sanat kuramı ve pratiğinin tekil hayat hikayelerini içselleştiren, sorunsallaştıran ve evrenselleştiren niteliğinden hareketle diyoruz ki: Sanat herkes için var!

Gallerymak.com sanat eserlerini keşfetmeniz, paylaşmanız ve yaşam alanınıza katmanız için gece ve gündüz aktif.

Sanat çoğaltMAKtır!

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • gallerymak.com güvenilirmi ?

  • gallerymak.com iletişim

  • gallerymak.com yorumlar

  • gallerymak.com anlaşmalı kargo

  • gallerymak.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?