Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

genisreyon.com

Genisreyon.com | Teknik ve Mekanik Ürünler Marketi

genisreyon alışveriş sitesi

Genisreyon.com, yaklaşık 25 yıllık tecrübesiyle inşaat, taahhüt,dış ticaret,toptan ve perakende satış ve pazarlama alanlarında faaliyet gösteren Ayka Şirketler Grup’un 2012 yılında hayata geçirdiği sanal mağazasıdır.
E-ticaret sektöründe kaliteli, güvenilir ve hızlı hizmeti ana amaç edinen genisreyon.com, kuruluşundan itibaren gelişimini sürdürmekte ve gerek ürün gamı gerekse müşteri hizmetleriyle sanal mağazalar arasında ön sıralarda yer almayı amaçlamaktadır. Genisreyon.com, faaliyet süresi boyunca müşteri memnuniyetini ve sorunsuz teslimatlar gerçekleştirmeyi ön planda tutmuştur.
Tüm siparişlerini, maksimum teknolojik donanımla sağladığı güvenli alışveriş ortamında başarıyla gerçekleştirmeye devam etmektedir.
Genisreyon.com olarak müşterilerimizden gelen siparişler firmamıza ait İstanbul,İzmir,Ankara,Adana depolarından ,ürün stoklarımızda olmadığı zaman ise müşterimizin ihtiyaç ve beklentilerine en hızlı şekilde cevap verebilmek için ürünler imalatçı,ithalatçı veya distribütör firmaların direk kendi depolarından da sevk edilmektedir.
Gelişme hızımızın sürekli ivmeyle arttığı bu süre zarfında bizimle iletişimde olup görüşleriyle hiç yalnız bırakmayan ve her geçen gün sayısı hızla artan müşterilerimize,bu gelişme sürecinde bizden desteklerini esirgemeyen çözüm ortaklarımıza teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • genisreyon.com güvenilirmi ?

  • genisreyon.com iletişim

  • genisreyon.com yorumlar

  • genisreyon.com anlaşmalı kargo

  • genisreyon.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?