Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

brandamarketim.com

Branda Marketim | Branda ve Tente Kumaş ve Aksesuarları

brandamarketim alışveriş sitesi

Uzman kadrosuyla; teknolojiye ayak uyduran ve yenilikleri özümseyen yapısıyla sektöre taze bir nefes getiren brandamarketim.com, sektördeki ihtiyaçlara eksiksiz ve kaliteli şekilde yanıt vermek amacıyla yola çıkmış sektöre ait Türkiye’nin en kapsamlı e-ticaret sitesidir.

Günümüzde e-ticaretin oldukça yaygınlaşmasıyla beraber, kullanıcılarına internet üzerinden alışveriş imkânı sunan brandamarketim.com, sektörde perakende olarak bulmanın oldukça zor olduğu ürünleri bile tüketicilerin ayağına hizmet kalitesinden ödün vermeden getirerek, “Kaliteli Ürün, Mutlu Müşteri” anlayışını benimsemiştir. Bu anlayışı benimserken de müşterilerin güvenini kazanmayı temel prensibi olarak ilke edinmiştir.

Teknolojinin güncel olanaklarından yararlanarak üretilen geniş ürün yelpazesi ile fark yaratan brandamarketim.com aynı zamanda hizmet sonrasında da verdiği destek ile müşterilerin daima yanında olan bir duruş sergilemektedir.

Müşteri memnuniyetine öncelik veren ve her zaman dürüst bir şekilde alışveriş imkanı sağlayan brandamarketim.com, internet sitesi üzerinden sektörle alakalı ihtiyaca yönelik her türlü ürünü, parçayı bulmayı kolaylaştırmakta; toptan ya da perakende şekilde rahatlıkla sipariş verilebilmesine olanak sağlayan kullanıcı dostu bir e-ticaret sitesi olma özelliğine sahip olmaktadır.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • brandamarketim.com güvenilirmi ?

  • brandamarketim.com iletişim

  • brandamarketim.com yorumlar

  • brandamarketim.com anlaşmalı kargo

  • brandamarketim.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?