Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

dedektorturk.com

Dedektör Türk - Orijinal Dedektörler Burada

dedektorturk.com alışveriş sitesi

1998 Yılından buyana bilişim sektöründe hizmet vermekte olan firmamız iştiraklerinden Dedektör Türk( www.dedektorturk.com ) olarak dedektör ürünlerinde tüm sınıflarda ürün satışı sunmaktayız.Garrett, Nokta Makro, ADM Altınay, NEL Ukrayna, Golden Space, Gold Hunter, Magic Star ve T-OKM yetkili bayisiyiz. www.dedektorturk.com TrDia Bilişim Hizmetleri Ltd. Şti. iştirakidir.

TRDİA Bilişim Hizmetleri; www.dedektorturk.com’un yanısıra bilişim sektöründe; web tasarım, sunucu hizmetleri, hosting hizmetleri, profesyonel SEO hizmetleri, kodlama hizmetleri, mobil uygulamalar, CRM çözümleri, ağ çözümleri ,voip ve bilişim danışmanlığı hizmetleri sınıflarında geniş kapsamlı olarak hizmetler sunmaktadır.

Elektronik ürün tedarik zincirimizi yansıtan internetteki mağaza yüzlerimizden biri olan www.dedektorturk.com adresinde tüm dedektör ihtiyaçlarınızı bulabilirsiniz.

Değerlerimiz iş yapış biçimimize yansıtılmıştır. Yasalar ve dürüstlük çerçevesinde hareket ederek hem çalışanlarımıza hem de iş ortaklarımıza saygı duyuyoruz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 5
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
6 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • dedektorturk.com güvenilirmi ?

  • dedektorturk.com iletişim

  • dedektorturk.com yorumlar

  • dedektorturk.com anlaşmalı kargo

  • dedektorturk.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?