Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

notebookdepo.com

Notebook Ekran, Notebook Batarya - Klavye

notebookdepo.com alışveriş sitesi

Günümüzün Vazgeçilmezi Haline Gelmiş Olan Notebook – Laptop PC Pazarı, Satış Pazarının Büyümesine Paralel Olarak Tamir ve Yedek Parça İhtiyacınıda Beraberinde Getirmiştir.

Piyasdaki Boşluğu Fark Edip Notebook Tamiri, Servisi ve Yedekparça İthalat Branşını Tercih Ederek Kurulan Firmamız 2000 Yılından Bugüne Notebook Tamiri, Servisi ve Yedek Parça İthalatı Branşında Profösyonelleşmiştir. Bilgisayar Piyasasının Merkezi olan Kadıköy Yazıcıoğlu İşhanındaKurulan Firmamız 2008 Yılında Kurumsal Yapısını Tamamlamış ve Şirketleşmiştir.

Yedekparça Satış ve Servis Hizmetleriyle 2022 yılında Sancaktepe’de 1500 m2 kapalı alanlı yeni Merkezi ile Çalışma Hayatına Pazarın Öncü ve kalıcı Firmalarından Olarak Devam Etmektedir. Konusunda Uzman Teknik Personeli ile Marka Ayırt Etmeyen, Sorunsuz, Ekonomik ve Hızlı Servis Hizmetleriyle Siz Değerli Müşterilerine Hizmet Vermeyi Herzaman Görev Bilmiştir.

Müşteri Memnuniyetini Herzaman Yüksek Düzeyde Tutarak Sektörde 20. Yılını Dolduran Firmamız Kazandığı Tecrübe Birikimi ile Daha Uzun Yıllar Pazar Lideri Olarak Müşterilerine Hizmet Vermeye Devam Edecektir. Sektörün Öncü Firmalarından Olarak Kendini Sürekli Yenilemiş Teknojik Alt Yapısını Sürekli Güncel Tutmuştur.

NotebookDepo.com Bir Sinerji Notebook Kuruluşudur.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • notebookdepo.com güvenilirmi ?

  • notebookdepo.com iletişim

  • notebookdepo.com yorumlar

  • notebookdepo.com anlaşmalı kargo

  • notebookdepo.com iade ve garanti şartları

Biz Neredeyiz ?