Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

teknobiyotik.com

Teknobiyotik : Gaming Dünyasının Lideri

teknobiyotik.com alışveriş sitesi

Teknoloji Tutkunlarının İlacı Teknobiyotik, teknoloji ürünlerine odaklı online alışveriş sitesidir.

12 markanın Türkiye Distribütörü Akortek Bilişim’e ait olan Teknobiyotik, teknolojiyi iyi bilenler tarafından teknoloji tutkunlarına en iyi hizmeti sunmak amacıyla kurulmuştur.

Benzersiz ürün filtreleme sistemi, gelişmiş ürün karşılaştırma özellikleri ile rakiplerinden ayrılmaktadır. İhtiyaç duyulan özellikler doğrultusunda ürün arama işlemini son derece kolaylaştıran filtre sistemi ve sınırsız ürün karşılaştırma özelliği ile benzersiz bir satış deneyimi sunmaktadır.

Günümüzde online alışveriş sitelerinde en çok şikayet edilen arızalı ürün takibi işlemi Akortek Bilişim’in deneyimli teknik kadrosu sayesinde çok hızlı bir şekilde sonuçlanmaktadır. Online destek taleplerine gelişmiş müşteri hizmetleri bölümü aracılığıyla en hızlı şekilde cevap verilmektedir.

Facebook ve Twitter gibi yeni nesil iletişim kanallarını amacına uygun şekilde kullanan Teknobiyotik, sizlerin güncel ürünlerden ve fırsatlardan en hızlı şekilde haberdar olmanızı sağlamaktadır.

Teknoloji alışverişinde arayıp da bulamadığınız benzersiz deneyim için doğru adrestesiniz.

2007 yılında bilişim sektöründe yıllarca çalışmış profesyoneller tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Kuruluş gayesi performanslı bilgisayar bileşenlerini ve yeni nesil teknoloji ürünlerini ülkemizin hizmetine sunmak olmuştur.

Aerocool, Akasa, High Power, UC-Logic markalarının distribütörlüğü ile ticaret hayatına başlayan Akortek Bilişim geride kalan yıllar içerisinde Asrock, Artisul, Galax, Seasonic, Silverstone,  Yunmai ve Xp-Pen markalarının Türkiye distribütörü olmuştur.

2009 yılında DARK ve TX markalarını tescil edip binlerce çeşit ürünü yerli markalarıyla geliştirme başarısını gösteren Akortek Bilişim, 2010 yılında www.teknobiyotik.com elektronik perakende sitesini de tüketicilerin hizmetine sunmuştur.

Türkiye çapında en büyük bölgesel toptancılar, 1000+ kayıtlı bilişim bayisi ve ülkemizin önde gelen e-ticaret platformaları aracılığıyla distribütörü olduğu markalarda 50 farklı kategoride binlerce farklı ürünü tüketicilere ulaştırmaktadır.

2019 yılı itibariyle DARK marka Masaüstü Bilgisayar ürünleri Devlet Malzeme Ofisi tarafından onaylanmış ve DMO web sitesinde satışa sunulmuştur.

Tuzla’daki 4000 m2 kapalı alana sahip operasyon merkezi, Haliç Pazarlama ve Ar-Ge merkezi, 45 personeli ile ülkemize ve bilişim sektörüne hizmet vermekten gurur duymaktadır.

teknobiyotik.com alışveriş sitesi

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Teknobiyotik.com Güvenilir Mi?

  • Teknobiyotik.com İletişim

  • Teknobiyotik.com Yorum

  • Teknobiyotik.com Anlaşmalı Kargo

  • Teknobiyotik.com Garanti Ve İade Şartları

Biz Neredeyiz ?