Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

minimaxtedarik.com

Minimax Tedarik olarak profesyonel hijyen çözümleri sunuyoruz.

minimaxtedarik alışveriş sitesi

Minimum Fiyat, Maksimum Hizmet “ ilkesiyle yola çıkan Minimax Tedarik, en güncel iletişim, bilişim ve sosyal ağ teknolojilerini kullanarak tüketicilerine, gelişen dünya standartları çerçevesinde kesin ve hızlı çözümler bulmayı hedefleyerek, 2005 yılında İstanbul’da faaliyet göstermeye başlamıştır. Kurulduğu yıldan bu yana kısa sürede geliştirdiği yenilikçi ve özgün ürünlerini, son tüketiciye en kolay yoldan ulaştırarak sektördeki öncü firmalardan biri olmayı başarmıştır.

12 kişiden oluşan, alanında uzman ve deneyimli ekibi ile 7/24 çevrimiçi danışmanlık ve satış hizmeti vererek ürünlerini dürüst, profesyonel ve pazarı geliştirme özellikleriyle tüketici kullanımına sunmaktadır.

Türkiye ve Dünya’nın her bölgesine hızlı, güvenilir ve kolay erişim sağlanmasının yanı sıra yerel birçok internet sitesinde ürün dağıtımı yapılarak kullanıcılara online alışveriş imkanı sağlanmaktadır.

Sektördeki eksiklikleri tespit etmek amacıyla, geniş ölçekli AR-GE projesi yürüterek müşterilerin ihtiyaç ve sorunları keşfedilmiş, bu doğrultuda hizmetler geliştirilerek ürün çeşitliliğini artırarak devam ettirmiştir.

Amaçlanan hedef yalnızca talebe yönelik üretim yapmaktan ziyade tüketicilere ihtiyaçları doğrultusunda ekstra çözümler sunmak, hijyen ve temizlik gerektiren her alanda etkin kullanım deneyimleri ve geri bildirimleri alarak müşteri memnuniyetini maksimum düzeyde tutmayı başarabilmektir.

Minimax Tedarik sizlere daha sağlıklı bir yaşam ve çevre için güvenilir ürünler geliştirmeyi, tüketicilere kaliteli hizmetleri en uygun fiyatlarla ulaştırmayı taahhüt etmektedir.

Sağlıklı ve mutlu günler dileriz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • minimaxtedarik.com güvenilirmi ?

  • minimaxtedarik.com iletişim

  • minimaxtedarik.com yorumlar

  • minimaxtedarik.com anlaşmalı kargo

  • minimaxtedarik.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?