Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

mercankurumsal.com

Mercan Kurumsal Hizmetler | Kurumsal Ofis Tedarik Uzmanı

Mercankurumsal.com Nedir?

Mercan Kurumsal, 2010 yılında kurulmuştur. Hizmet kalitesi ve bu kaliteye paralel olarak hızla büyümesi ile birlikte sektörde yerini sağlamlaştırmıştır. Başta Kurumsal Şirketler olmak üzere birçok alanda hizmetler vermektedir. Oluşturduğu geniş müşteri portföyünü, güçlü kadrosu ve sağlam altyapısı ile Türkiye’nin lider Online Kurumsal Marketi olmaya adaydır.

Mercan Kurumsal Ne Yapar?

Misyonumuz, disiplinli bir sistem ve Kurumsal Kimlik adı altında, Türkiye genelinde Ofis Malzemelerinden Kırtasiye Gereçlerine, Gıda Ürünlerinden Tüm Temizlik Ürünlerine, Teknoloji Ürünlerinden Matbaa ve Baskı çözümlerine kadar A’dan Z’ye tüm Ofis ihtiyaçlarınızı rekabetçi fiyat ve hızlı teslimat ile giderip, İş Maliyetlerinizi düşürüp tasarruf etmeniz için imkan sağlamaktadır. Şeffaf, tutarlı, kaliteli ve güvenilir kimliğimizden taviz vermeden, koşulsuz müşteri memnuniyeti ilkesinden sapmayarak, hizmetlerimizi sürdürmek öncelikli hedeflerimizdendir.

Kurumların ihtiyaç duyduğu tüm işyeri ve ofis malzemelerini, 4500 çeşitten fazla stoklu ürün çeşidi ile her daim steril ve güvenli stok prensibi ile hazır bulundurarak en kaliteli ürünleri, en hızlı şekilde, rekabetçi ve tutarlı fiyatlarla sizlere sunmaktayız. Sektöründe öncü firmalara, iş ortaklarına ve müşterilerine her zaman üst düzeyde hizmet vermeyi amaçlamaktayız. Güncel, sektörün dinamiklerini ve değişkenlerini en iyi şekilde araştırıp, müşterilerin ihtiyaçları için en doğru ve en kaliteli ürünleri seçip ürün çeşitliliğimizi her geçen gün genişletmekteyiz.

Nasıl Yapar?

Güçlü ekibimiz ve kendi bünyemizde bulundurduğumuz araçlarımızı kullanarak, Hızlı teslimat ile zamandan tasarruf sağlayarak, siz değerli müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz.

Firmamız, özel hizmet veren satış temsilcileri ve size özel tasarlanmış online alışveriş paneli sayesinde tüm alışveriş süreçlerinizi mümkün olduğunca hızlandırarak kolaylaştırmaktayız. Kurduğumuz güçlü organizasyon ve sektörde yaptığı büyük yatırımlar sayesinde tedarikçileri ve hizmet verdiği müşterileriyle birlikte kusursuz ve kaliteli bir hizmet anlayışını benimsemekteyiz.

Siz de Avantajlı Satın Alma Sistemi olan mercankurumsal.com ‘un ayrıcalıklı dünyasına dâhil olmak ve maliyetlerinizi düşürmek için, hemen www.mercankurumsal.com‘u ziyaret edin veya 0850 390 6726 numaralı telefonu arayarak, hiç vakit kaybetmeden maliyetlerinizi düşürmeye başlayın.

Tedarikçi bir firma olarak Bizim işimiz Müşterilerimizin, maliyetini düşürmektir. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • mercankurumsal.com güvenilirmi ?

  • mercankurumsal.com iletişim

  • mercankurumsal.com yorumlar

  • mercankurumsal.com anlaşmalı kargo

  • mercankurumsal.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?