Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

proteda.com

Proteda.com | Ambalaj ve Temizlik Ürünleri ve Fiyatları

proteda.com alışveriş sitesi

Kurulduğumuz günden bu yana tüm yenilikleri yakından takip ederek müşterilerimize ve çözüm ortaklarımıza rekabetçi ve yenilikçi çözümler sunmakta, doğru fiyatla doğru ürünü, doğru zamanda ulaştırmak amacımız. Bu sayede İnter Grup Ltd. Şti. sektörde istikrarlı bir büyüme yakalamış, sahip olduğumuz marka değerini daha da ileriye taşımayı ilke edinmiştir.

İnter Grup Ltd. Şti. olarak gıda, temizlik ve ambalaj sektöründe lider üretici firmaların bayiliğini de bünyesine katarak müşterilerimize maliyet, hız ve kaliteli ürün avantajı sunmaktayız. Bu bağlamda müşterilerimiz ve çözüm ortaklarımızla karşılıklı güvene dayalı bir ilişki oluşturmakta, bu ilişki neticesinde müşteri portföyümüz her geçen gün artarak faaliyetlerimiz devam etmektedir.

Firmamıza duyulan güven yaptığımız işi daha fazla özenle yapmaya teşvik etmekte ve bizleri satış sonrası hizmet ve memnuniyet süreçlerini daha da iyileştirmeye itmektedir.

Rekabetin ön planda olduğu, e-ticaret, görsel ve sosyal medya ile birlikte sınırların kalktığı günümüz dünyasında fiyat odaklı olarak kalitemizi sürekli iyileştirmek ve üst sıralarda tutmak için çalışmalarımıza devam etmekteyiz.

Online satış faaliyetlerimize 2019 yılında www.proteda.com, e-ticaret sitesiyle ve online pazar yerlerinde hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Misyon
Sektörde ekonomik, kaliteli ve fiyat odaklı, geniş ürün çeşitliliğimiz ve müşterilerimize sunduğumuz güvenilir ve özenli hizmet anlayışımız ile İnter Grup Ltd. Şti. günün şartlarında değişerek büyüme ve ilerlemenin kurumsal kimliğimize doğrudan katkı sağlayacağına inanmaktayız.

Vizyon
Sektörde lider, güvenilir ve yenilikçi tedarikçi konumunu sürdürmek , Müşterilerine önem vererek sevkiyat, tedarik ve karşılaşılabilecek sorunlarda hızlı, çözüm odaklı çalışmalar yaparak çözüm ortaklığını sürdürmek.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
3 Taksit
3 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • proteda.com güvenilirmi ?

  • proteda.com iletişim

  • proteda.com yorumlar

  • proteda.com anlaşmalı kargo

  • proteda.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?