Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

longlinestore.com

Longline Store: Arayıpta bulamadığınız Server ve Network Ürünleri

longlinestore.com alışveriş sitesi

longlinestore.com

Teknoloji Ürünleri Tedarikçisi

longlinestore.com teknoloji ürünleri tedarikçisi olup, özellikle longline marka ürünlerinin satış merkezidir.

B2B portalının sağladığı tüm imkanları ve yenilikleri kullanarak bayilere hızlı, güvenilir alışveriş imkanı sunmakta, özel avantajlar sunmaktadır.

longlinestore.com’da ürünlerle ilgili kampanyaları ve fırsatları takip edebilir, kampanyalı ürünleri çok avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

Türkiye çapında birçok bilgisayar şirketi longlinestore.com’u kullanarak, işlerine, rekabet ortamının gerektirdiği verimliliği kazandırmaktadır.

longlinestore.com’da bayi olmak çok kolay

“Bayi Ol” bölümüne giriş yap. Formu doldur. Onay gelince, sistemi kullanmaya başla..

NASIL BAYİ OLABİLİRİM?

longlinestore.com sitesinden “Bayi Ol” bölümüne giriş yapıp, istenilen bilgilerin girişini yaparak bayi başvurusu yapabilirsiniz. Bayi onayı geldikten sonra, sistemi kullanmaya başlayabilirsiniz.

BAYİ AVANTAJLARI NELER?

– Bayilere özel fiyat avantajlarından yararlanabilirsiniz.

– Siparişlerinizi online verebilirsiniz.

– Kredi kartı ile taksitli alış veriş yapabilirsiniz.

– Puan, hediye çeki imkanlarından faydalanabilirsiniz.

– Fırsatlardan anında bilgi sahibi olabilirsiniz.

– Promosyon Ürünlerinden ilk siz haberdar olun

Kurumsal şirketler, bankalar, holdingler, kurum ve kuruluşlar, zamanla teknolojik altyapılarının yenilenmesine ihtiyaç duymakta, atıl ürünlerini zaman geçtikte değer kaybı olmaması için hızlıca nakde çevirmek istemektedirler.

Taşınma, iş alanının değişmesi, projenin tamamlanması, şube kapatılması, işin sonlandırılması vb. iş süreçlerinde, firmalar ve kuruluşlar tüm ofis malzemelerini ve teknolojik cihazlarını, depolama ve nakliye maliyeti olmadan, ücretsiz ekspertiz yaparak güncel ve doğru fiyatlama ile en hızlı şekilde ve güvenle değerlendirmeyi arzu etmektedirler.

21 yıllık sektör tecrübemiz ve profesyonel ekibimizle, server, network ve bilgisayar yedek parça ürünlerini, test ve ölçüm cihazlarını, her türlü ofis malzemelerini toplu olarak fiyatlandırarak satın almaktayız. Bize ulaşın, gerisini bize bırakın.

Ücretsiz Ekspertiz

Ücretsiz ekspertiz hizmetimizle, uzman ekibimiz ikinci el ürünlerinizi yerinde inceliyor ve ürünleriniz için en doğru ve güncel fiyatları belirliyoruz. Ekspertiz sonrası işlemin onaylanması halinde, en hızlı ve zahmetsiz şekilde satın alma işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Kullanılmayan ürünlerin değerlendirilmesi ve paraya dönüştürülmesi için dilediğiniz vakit profesyonel destek alabilirsiniz. İkinci el network ve server alımında profesyonel çözüm ortağınız olarak, kullanılmayan ürünlerinizi değerlendirebilir ve kurumsal satın alma talebinde bulunabilirsiniz. Uzman ekiplerimiz tarafından gerçekleştirilen ekspertiz ile ikinci el teknolojik ürünlerde müşterilerimiz için uygun maliyetli çözümler sunuyoruz.

İkinci El Satın Alma Süreçleri

İkinci el ürünlerinizin satın alma süreçlerini üç aşamada gerçekleştiriyoruz:

-İlk olarak ihtiyaç fazlası ikinci el IT ürünlerinizin bilgilerini ve fotoğraflarını, web adresinde yer alan form, mail veya WhatsApp (0507 303 21 68) hattı üzerinden bizlere ulaştırabilirsiniz.

-Ürünlerinizi bize ilettikten sonra kısa süre içerisinde teklifimizi sizlere ulaştırıyoruz. Gerektiğinde ücretsiz özel ekspertiz hizmetimizle, ürünleri yerinde inceliyoruz. Uzman ekibimizin yapacağı ekspertiz sonrası ürünlerin piyasa değeri göz önüne alınarak fiyat teklifi hazırlıyoruz. Özel ekspertiz hizmetimiz sayesinde güncel ve doğru fiyat tespiti yapabilirsiniz.

-Teklifimizin onaylanması halinde ürünleri firmamızın teknik bölümünde teste tabi tutuyoruz. Test raporunun ardından ödemeyi hemen yapıyoruz.

ikincielaliyoruz.com

Markamız olan ikincieliyoruz.com ile, geri dönüşüm şirketleriyle işbirliği yapılarak birçok çözümler sunuyor, atıl durumda olan tüm teknolojik ürünlerin yeniden değerlendirilmesi konusunda sektörde hizmet veriyoruz. Böylece, hem müşterilere kazanç imkanı oluşturuyor, hem de ülke ekonomisine katkı sağlıyoruz.

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • longlinestore.com güvenilirmi ?

  • longlinestore.com iletişim

  • longlinestore.com yorumlar

  • longlinestore.com anlaşmalı kargo

  • longlinestore.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?