Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

Nettengelsin.com

Oto Yedek Parça | Dünyanın parçası | Dünyanın Parçası

nettengelsin.com alışveriş sitesi

1996 yılından bu yana faaliyet gösteren ORTAKLAR BİLGİSAYAR ELEKTRONİK TİC. SAN. LTD. ŞTİ. kuruluşundan günümüze kadar kişisel bilgisayar kullanıcılarına, küçük ve büyük işletmeler ile kamu kuruluşlarına uzman kadrosu ile hizmet vermekte iken elektronik ticaretin yaygınlaşması ile birlikte NETTENGELSİN markası ile 2015 yılında bu ticarette yerini almıştır. 20 yılı aşkın süre oto yedek parça sektöründe çalışan firmalara bilişim alanında işler yapmıştır ve yapmaya devam etmektedir. Bu tecrübelerini yedek parça sektöründen yaptığı ortaklık ile güçlendirerek elektronik ticaretini 2019 yılında oto yedek parçaya çevirmiştir.
Mercedes, BMW, Volkswagen, Skoda, Seat, Audi markalı araçlar başta olmak üzere Binek, hafif ticari, ağır vasıta ve iş makineleri dahil tüm araçlar için orjinal ve kaliteli yan sanayi yedek parçaları müşterilerine uygun fiyata sunmaktadır.
Firmamız, kalite prensibinden hiçbir zaman ödün vermemiş, bu nedenle de geldiği nokta itibariyle, kurumsal hizmet sunmaktadır. 23 yıllık istikrar sürecinden sonra bugün yeni hedefler ve çözümlere, is ortakları ile birlikte güvenle yürümekte ve büyüme trendini sürdürmektedir.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
2 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
4 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • nettengelsin.com güvenilirmi ?

  • nettengelsin.com iletişim

  • nettengelsin.com yorumlar

  • nettengelsin.com anlaşmalı kargo

  • nettengelsin.com garanti ve iade şartları

Biz Neredeyiz ?