Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

gelbura.com

Gelbura.com | Başka Yerde Arama Gelbura

gelbura.com alışveriş sitesi

Gelbura.com 2014 yılında Türkiye’ de elektronik ortamdaki alış verişi ve bilgi paylaşımını dünya standartlarının üstüne çıkarmak amacı ile kurulmuştur. 2005 yılından beri teknoloji alanında Türkiye ‘ nin önde gelen şirketlerinin büyümesinde farklı alanlarda görev almış ve bu tecrübeleri 2012 yılından itibaren kurduğumuz Macrosis Bilişim Teknolojileri ‘ ne aktarmış ekibimiz müşterilerine; Gelbura.com ‘ ile Türkiye pazarında kaliteli, özgün ve doğru içerik sunarak bilgi kirliliğinden uzak müşteri grubuna özel bir platform sunmaya çalışmaktadır. www.gelbura.com . 2020 yılı itibariyle 300.000 Farklı Sipariş sayısını geride bırakmıştır. Gelbura.com Yurt dışı iştirakleriyle bu sayı 1 milyonu geçmektedir.

Sektör Lideri bir çok markanın yetkili satıcısı olan Gelbura.com aynı zamanda grup şirketi Globally DANIŞMANLIK İÇ VE DIŞ TİCARET A.Ş ‘ nin distribütör olduğu her markada da Türkiye için yetkili online satış partneridir. Dünyaca ünlü kendi alanlarında pazar lideri olan markaları taşıyan şirketler grubumuz her geçen yıl daha da büyüyerek, bünyesine yeni markalar katmayı hedeflemektedir.

Gelbura.com Güvenilir mi ?
Sizleri Mağazamıza Davet Ediyoruz!
2300m2 lik İstanbul Ümraniye Küçüksu Caddesi Üzerindeki Binamızda 800m2 lik Showroom ve deneyim merkezimizi açıyoruz.

Gelbura.com Hakkında ;

500.000 ‘ i aşmış farklı müşterisiyle, 2.000.000 ‘ u aşmış tamamlanan sipariş sayısıyla daha önceki projelerimizde edindiğimiz bilgi birikimini gelbura.com ‘ a aktarırken ciddi bir sermaye birikimi ve yatırımla yola çıktık, gerekli alt yapı yatırımlarını yapan şirketler grubumuz Gelbura.com’ un tüm alt yapı yatırımlarını siz müşterilerimizin sorunlarını ve güvenliğini düşünerek hazırlamıştır. Macrosis Bilişim Teknolojileri 8 yıl önce başladığı ilk satış dan günümüze kadar 2.000.000′ u aşan farklı işlemde hiç bir müşterisini zarara uğratmamıştır. Markalardan ve tedarikçilerde hatta kargo şirketlerinden kaynaklanan sıkıntılarda, müşterilerinin sorunlarında sonuna kadar yardımcı olmuş ve binlerce olumlu yorum almıştır. Yasalara uygun ve müşteri odaklı bir sistemle çalışmak zorunda olduğumuzun farkındayız. Sürdürülebilir marka değeri ve müşteri memnuniyeti politikalarımız gereği sizlere daha iyi hizmet verebilmek için İstanbul Ümraniye de Gelbura.com Binası ve Showroom ‘ uyla hizmetinizdeyiz.

Grup Şirketimiz Globally Danışmanlık ‘ ın sahip olduğu distribütörlükler de gelbura.com ‘ un güvenilir olduğunun bir göstergesidir.

Gelbura.com Güvenli mi ?

Türkiye’ nin ve dünyanın en büyük sunucu şirketlerinde barındırdığımız sunucularımızla, size en hızlı ve en güvenilir hizmeti vermeyi amaçlıyoruz. Güvenlik ve şifreleme konusu bizim için çok önemli, gerekli alt yapı ve yazılımsal yatırımları bu yönde yaptık, yapıyoruz ve güncel tutuyoruz. Bizimle paylaştığınız kişisel veya kurumsal verileriniz gelbura.com’ da güvende. Bu güvenliği uluslararası üst düzey güvenlik firmalarıyla çalışarak sağlıyoruz.

COMODO sertifikalı Gelbura.com, Türkiye’nin en yaygın online ödeme altyapısı Garanti e-ticaret Sanal POS sisteminin yanısıra Finans Bank, Maximum Card, Akbank ve Yapı Kredi Sanal POS’larını da kullanmaktadır. Alışveriş sırasında kullanılan kredi kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak COMODO EV SSL tarafından 2048-bit SSL (Secure Sockets Layer) protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere ilgili bankaya ulaşır.

Gelbura.com’ dan aldığınız ürünlerin garantisini nasıl sağlıyoruz ?
Bizden aldığınız ürünlerin tamamı distribütörlerin veya bakanlık onaylı ithalatçıların garantisi altındadır, ileride garanti konusunda sorun yaşamamamız için tedarikçileri ve çalıştığımız markaları titizlikle seçiyoruz, çok fazla arıza veren markalarla çalışmıyoruz, bizim faturamız aynı zamanda garanti başlangıç tarihinizdir. Satın aldığınız ürünlerde 2 yıl dan daha fazla garanti süresi belirtilmediyse, ürünleriniz en az 2 yıl markanın veya ithalatçının garantisi altındadır. Sattığımız ürünlerde garanti belgeleri çıkmaktadır. Gelbura.com ‘ un faturaları da garanti belgesi yerine geçer.

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 256 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Gelbura.com Güvenilir Mi?

  • Gelbura.com İletişim

  • Gelbura.com Yorum

  • Gelbura.com Anlaşmalı Kargo

  • Gelbura.com Garanti

Biz Neredeyiz ?