Fiyat Alarmı

Seçtiğiniz ürünlerin fiyatı düşünce size seçtiğiniz süre boyunca e-posta göndereceğiz. Gelen e-postadaki bağlantıları tıklayarak istediğiniz zaman alarmınızı buradan kapatabilirsiniz.

akortek.com

Aerocool, Akasa, High Power, UC-Logic markalarının distribütörü

akortek.com alışveriş sitesi

2007 yılında bilişim sektöründe yıllarca çalışmış profesyoneller tarafından İstanbul’da kurulmuştur. Kuruluş gayesi performanslı bilgisayar bileşenlerini ve yeni nesil teknoloji ürünlerini ülkemizin hizmetine sunmak olmuştur.

Aerocool, Akasa, High Power, UC-Logic markalarının distribütörlüğü ile ticaret hayatına başlayan Akortek Bilişim geride kalan yıllar içerisinde Asrock, Artisul, Galax, Seasonic, Silverstone,  Yunmai ve Xp-Pen markalarının Türkiye distribütörü olmuştur.

2009 yılında DARK ve TX markalarını tescil edip binlerce çeşit ürünü yerli markalarıyla geliştirme başarısını gösteren Akortek Bilişim, 2010 yılında www.teknobiyotik.com elektronik perakende sitesini de tüketicilerin hizmetine sunmuştur.

Türkiye çapında en büyük bölgesel toptancılar, 1000+ kayıtlı bilişim bayisi ve ülkemizin önde gelen e-ticaret platformaları aracılığıyla distribütörü olduğu markalarda 50 farklı kategoride binlerce farklı ürünü tüketicilere ulaştırmaktadır.

2019 yılı itibariyle DARK marka Masaüstü Bilgisayar ürünleri Devlet Malzeme Ofisi tarafından onaylanmış ve DMO web sitesinde satışa sunulmuştur.

Tuzla’daki 4000 m2 kapalı alana sahip operasyon merkezi, Haliç Pazarlama ve Ar-Ge merkezi, 45 personeli ile ülkemize ve bilişim sektörüne hizmet vermekten gurur duymaktadır.

 

Bir Cevap Yazın

Ödeme Seçenekleri
Kredi Kartı
Havale / EFT
Kapıda Ödeme
Posta Çeki
İndirimler
Kredi Kartı
% 0
Havale / EFT
% 0
Kapıda Ödeme
% 0
Posta Çeki
% 0
Peşin Fiyatına Taksit Sayıları
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
0 Taksit
Kargo Seçenekleri
Güvenlik

Mağazamız 128 bit SSL ile korunmaktadır.

Web sitemızde 3d Secure mevcuttur.

Mağazamızın ETBİS'e kaydı bulunmaktadır.

TR GO Güven Damgası Bulunmaktadır.

Sıkça Sorulan Sorular

  • Akortek.com Güvenilir Mi?

  • Akortek.com İletişim

  • Akortek.com Yorum

  • Akortek.com Anlaşmalı Kargo

  • Akortek.com Garanti Ve İade Şartları

Biz Neredeyiz ?